Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAm o reclamatie !  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Am o reclamatie !

In jos 
+7
SpRyTeX
7Pacate
NewSuperWar
Mr.Crazy
Dumii
SoulKeeper
Dreptate
11 participanți
AutorMesaj
Dreptate
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/12/2011

Am o reclamatie !  Empty
MesajSubiect: Am o reclamatie !    Am o reclamatie !  Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 10:06 am

Am o reclamatie , stiu ca nu aici,pe forum e locul lor , dar nu am o dovada pentru ce mi-sa intamplat : Eram in MAP 2 si vine un caracter numit Bambi si mi-a spus ca vrea sa vada pumnalele mele aqua , iar eu i-leam aratat ,dupa aceea mi-a furat pumnale (probabil cu hack ) si a plecat. GM imi pare rau ca iti ocum timpul dar mi se pare o nedreptata ca sa se fure iteme . MULTUMESC ANTICIPAT ! RESPECT respect: respect: respect:
Sus In jos
SoulKeeper
Membru Elite
Membru Elite
SoulKeeper


Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Iη Yσύя Єγεs xD

Am o reclamatie !  Empty
MesajSubiect: Re: Am o reclamatie !    Am o reclamatie !  Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 10:54 am

Revino cu dovezi... Cine te va crede? Doar tu ?
Sus In jos
Dreptate
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/12/2011

Am o reclamatie !  Empty
MesajSubiect: Re: Am o reclamatie !    Am o reclamatie !  Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 11:17 am

Am spus ca nu am dovezi si stiu ca nimeni nu ma crede Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sus In jos
Dumii
V.I.P.
V.I.P.
Dumii


Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 31
Localizare : My World ;x

Am o reclamatie !  Empty
MesajSubiect: Re: Am o reclamatie !    Am o reclamatie !  Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 11:21 am

SPAM !
O sa ai Warn1
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Mr.Crazy
Membru Elite
Membru Elite
Mr.Crazy


Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Lè Lupeni

Am o reclamatie !  Empty
MesajSubiect: Re: Am o reclamatie !    Am o reclamatie !  Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 11:31 am

Daca te-ai fi obosit sa citesti regurile de raclamatii ai fi stiut ca reclamatiile fara dovezi nu se accepta deci cere T/C.
Sus In jos
http://www.extrem-tutorials.com/forum
NewSuperWar
Membru
Membru
NewSuperWar


Data de inscriere : 10/04/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Am o reclamatie !  Empty
MesajSubiect: da e imposibil    Am o reclamatie !  Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 11:48 am

da este imposibil sa ai dovezi la TRADE HACK !
Sus In jos
7Pacate
Membru Elite
Membru Elite
7Pacate


Data de inscriere : 29/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Satu-Mare

Am o reclamatie !  Empty
MesajSubiect: Re: Am o reclamatie !    Am o reclamatie !  Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 12:18 pm

Totusi sunt unele dovezi si se poate vedea daca e adevarat sau fals...1.Trebuia sa ai poza cu pumnalele..2.Poza cand ti le-a cerut 3.Poza cand ti le-a furat si Angel va verifica la negoturi si va vedea daca intradevar ai facut negotul aceela sau e o minciuna fara dovezi chiar daca tu nu minti nu te putem ajuta;)
Sus In jos
SpRyTeX
Membru
Membru
SpRyTeX


Data de inscriere : 18/11/2011
Localizare : Galati

Am o reclamatie !  Empty
MesajSubiect: Re: Am o reclamatie !    Am o reclamatie !  Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 12:20 pm

este imposibil !!! dar..... nu prea cred ca exista asa ceva
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Am o reclamatie !  Empty
MesajSubiect: Re: Am o reclamatie !    Am o reclamatie !  Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 1:03 pm

7Pacate a scris:
Totusi sunt unele dovezi si se poate vedea daca e adevarat sau fals...1.Trebuia sa ai poza cu pumnalele..2.Poza cand ti le-a cerut 3.Poza cand ti le-a furat si Angel va verifica la negoturi si va vedea daca intradevar ai facut negotul aceela sau e o minciuna fara dovezi chiar daca tu nu minti nu te putem ajuta;)

bine zis 7pacate
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 29
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Am o reclamatie !  Empty
MesajSubiect: Re: Am o reclamatie !    Am o reclamatie !  Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 1:21 pm

fara dovezi nu poti face nimik deci intai incearca sa faci rost de dovezi shi dup revino k o reclamatie serioasa (si nu aici) Arrow
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Am o reclamatie !  Empty
MesajSubiect: Re: Am o reclamatie !    Am o reclamatie !  Icon_minitimeVin Dec 02, 2011 2:32 am

Reclamatiile se fac pe site, dupa logare! Smile nw pe forum. Daca ai o reclamatie de facut, te loghezi pe site cu contul de pe joc, si ai acolo optiunea "reclamatii joc" selectezi optiunea aia si acolo faci reclamatia !

T.C
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Am o reclamatie !  Empty
MesajSubiect: Re: Am o reclamatie !    Am o reclamatie !  Icon_minitimeLun Dec 05, 2011 2:37 pm

In primul rand, puteti sa cautati acea persoana de pe alt caracter, sa va bagati cu ea in vorba - sa faceti la fel - ca si cum nu ati sti nimic.
A doua oara sa filmati. Cu putin noroc acea persoana este banata iar dvs. despagubiti.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Am o reclamatie !  Empty
MesajSubiect: Re: Am o reclamatie !    Am o reclamatie !  Icon_minitime

Sus In jos
 
Am o reclamatie !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie Pitiqul
» Reclamatie nebunatyku11
» [MODEL RECLAMATIE]
» E VOIE ASA CEVa??(RECLAMATIE)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Tomberon :: Gunoi-
Mergi direct la: