Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaEvent PVP...... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Event PVP......

In jos 
+7
cяσss.
Coca-Cola;x
ǩhƪLL
.Úniqúe
BlackArrow
♥666♥LoveSATTANpisiq.
7Pacate
11 participanți
AutorMesaj
7Pacate
Membru Elite
Membru Elite
7Pacate


Data de inscriere : 29/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Satu-Mare

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 5:41 am

Am jucat pe multe sv private de mt2...si pe fiecare a fost un event pvp pe asta de cand joc eu nu a fost un event cat de cat frumos cred ca cel mai fain a fost cel cu distrugerea pietrelor metin deci eu zic sa se faca un event pvp si regulile sa fie asa

War Vs War
Sura vs Sura
Ninja Vs Ninja
Shaman Vs Shaman


La vinal vor ramane doar 4 playeri si aceeia vor fi cei mai buni din rasa lor iar sa vedem care e cel mai bun de pe server duele vor fi asa

War Vs Shaman
Sura Vs Ninja

Vor ramane doar 2 si vor face duel si vom gasi castigatoru

Iar premiul sa fie o tinctura+grad cavaleresc+350kk Locul 4.
tinctura+grad cavaleresc+500kk Locul 3.
tinctura+grad cavaleresc+750kk Locul 2.
tinctura+grad cavaleresc+1kkk Locul 1.!!!!!

Astept pareri Pro Sau Contra
Sus In jos
♥666♥LoveSATTANpisiq.
Membru
Membru



Data de inscriere : 05/09/2011

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 5:48 am

CONTRA CA MODATI CASTIGA
Sus In jos
BlackArrow
Membru Elite
Membru Elite
BlackArrow


Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 25
Localizare : Sub Bradu de Craciun :P

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 6:46 am

PRO Wink ar fi foarte distractiv Razz
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 7:21 am

Toshiba123 a scris:
Am jucat pe multe sv private de mt2...si pe fiecare a fost un event pvp pe asta de cand joc eu nu a fost un event cat de cat frumos cred ca cel mai fain a fost cel cu distrugerea pietrelor metin deci eu zic sa se faca un event pvp si regulile sa fie asa

War Vs War
Sura vs Sura
Ninja Vs Ninja
Shaman Vs Shaman


La vinal vor ramane doar 4 playeri si aceeia vor fi cei mai buni din rasa lor iar sa vedem care e cel mai bun de pe server duele vor fi asa

War Vs Shaman
Sura Vs Ninja

Vor ramane doar 2 si vor face duel si vom gasi castigatoru

Iar premiul sa fie o tinctura+grad cavaleresc+350kk Locul 4.
tinctura+grad cavaleresc+500kk Locul 3.
tinctura+grad cavaleresc+750kk Locul 2.
tinctura+grad cavaleresc+1kkk Locul 1.!!!!!

Astept pareri Pro Sau Contra
ideea e buna da cum ai arajat duelurile NU! fiindca ar trb sa aleaga angel sau ardeash pentru ca e mai distractiv nu sa fie war vs saman etc Smile
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 7:28 am

Ideea e buna DAR modatii o sa castige iti dai seama ... Neutral
Sus In jos
7Pacate
Membru Elite
Membru Elite
7Pacate


Data de inscriere : 29/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Satu-Mare

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 9:59 am

unik da stiu ai dreptate dar crezi ca angel sau arde o sa stee sa aleaga 500+ de playeri? cine cu cine sa faca?eu zic ca asa e mai simplu dar fiecare avem pareri diferite sa se faca speram cu toti:P
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 10:03 am

sunt de acord cu event cu o singura conditie care se stie deja fara modati numa cei ,,normali''
Sus In jos
cяσss.
Membru
Membru
cяσss.


Data de inscriere : 07/07/2010
Localizare : Iasi

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeMar Sept 20, 2011 2:37 am

Pai angel sau ardeash va lasa? Va dat acordul? :S
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeMar Sept 20, 2011 2:40 am

Coca-Cola;x a scris:
sunt de acord cu event cu o singura conditie care se stie deja fara modati numa cei ,,normali''


BA TU ESTI NEBUN POI CE FACI FRATE AICI "DISCRIMINARE" CINE TE CREZI ..??? SI CAND SE INTALNESTE SA ZICEM DOGG SAU ... REPULETZ {NUME DE COCALAR] SAU CUM IL CHEAMA PE ALA CU MINE SAU CU OV1D1UU SAU CU ALTIU CE SE INTAMPLA ATI DAI SEAMA CA SE ...INTAMPLE SA CASTIGE CINEVA ...DAR ..CINE AR FI PALPITAT
SI ANGEL A ZIS ..CA O SA FIE UN EVENT FOARTE MARE SI CU PREMI ..FOARTE MARI IN CURAND Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
7Pacate
Membru Elite
Membru Elite
7Pacate


Data de inscriere : 29/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Satu-Mare

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeMar Sept 20, 2011 6:39 am

Astept si alte pareri:P
Sus In jos
xAisha ♥Shiori♥
Membru Elite
Membru Elite
xAisha ♥Shiori♥


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 30
Localizare : in lumea mea:o3 ♥

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeMier Sept 28, 2011 11:52 am

pai dak lupta de ex, war modat vs war modat sau war nemodat(sau cum ii zice la ala care nu e mod) vs war nemod ,shi adversarii sa fie de lv apropiate(max 10 lv dif) k sunt unii noobi care dak le dai dmg mare eshti:a)hacker; b)setat(contra caracterului respectiv) c)mod...in fine,idea nu e rea,deci pro
Sus In jos
http://dannaloveindiax3.sunphoto.ro
7Pacate
Membru Elite
Membru Elite
7Pacate


Data de inscriere : 29/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Satu-Mare

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeJoi Sept 29, 2011 3:17 am

[quote]pai dak lupta de ex, war modat vs war modat sau war nemodat(sau cum ii zice la ala care nu e mod) vs war nemod ,shi adversarii sa fie de lv apropiate(max 10 lv dif) k sunt unii noobi care dak le dai dmg mare eshti:a)hacker; b)setat(contra caracterului respectiv) c)mod...in fine,idea nu e rea,deci pro[quote]

Levelul nu conteaza cine are peste 103 toti sunt egali:) poti sa ai 103 si sa bati unu de 127;)
Sus In jos
BlackEagle
Membru
Membru
BlackEagle


Data de inscriere : 28/08/2011
Varsta : 29
Localizare : La Charite - Franta

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeLun Oct 31, 2011 2:20 pm

Eu sunt total de acord doar ca, modatii cu modatii, normalii cu normalii eu zic ca asa ar fi mai bine.
Sus In jos
mortisS
Membru
Membru
mortisS


Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Focsani

Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitimeLun Oct 31, 2011 3:04 pm

Pro dar cum zic majoritatea cu modatii e o problema.deci trebuie organizat foarte bn
Sus In jos
Continut sponsorizat





Event PVP...... Empty
MesajSubiect: Re: Event PVP......   Event PVP...... Icon_minitime

Sus In jos
 
Event PVP......
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Event regulat NR.1 : Event de pescuit !
» Event : Upgrade event !
» New Event ?!
» New Event: Tanaka
» despre event

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: