Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaNiste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))

In jos 
+4
SpeeDutzu
TheLoL
..::[TheBoy]::..
❼Days
8 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 1:55 am

Aceastea e ceva pentru cei de pe metin2rospeed : ( LA ASTA A FOST MULT DE LUCRAT CU LUMINA PE BACKGROUND SI PE RENDER , SI CU EFECTUL DP SABIE:) )
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Acesta este al2lea meu Logo :Asta este foarte reusit zic eu:X:X:Xador si font-urile !!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Acesta este un mini baner nu prea reusit (ceva facut la plictiseala)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



(Si pt membri dp ro-sotw) Eu sunt Epic Colors de acol:)
Sus In jos
..::[TheBoy]::..
Membru Elite
Membru Elite
..::[TheBoy]::..


Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Acolo unde tu nu ai sta nici macar o zii din viata ta

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 2:02 am

_|_ respect:
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 2:04 am

..::[TheBoy]::.. a scris:
_|_ respect:
Fututi gatu mati de retardat analfabet sa ma fut cu ma-ta aia curva si bestie care a facut un cocalar sa ma pis pe familia ta de saraci fututi gatu mati sati iau bierica in pu la si so fut pe mata pana moara si taicaato sa moara inecat cu pl mea , fututigatu mati tu mereu ma injuri!!!!!la toate topicurile!!!!

DEJA NU MAI REZIST FMM DE AUROLAC FUTUT IN CUR DE O ECHIPA DE FOTBAL!

Cine-i urmatoru? afro
Sus In jos
TheLoL
Membru
Membru
TheLoL


Data de inscriere : 03/09/2011

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 2:06 am

Pisiq. a scris:
..::[TheBoy]::.. a scris:
_|_ respect:
Fututi gatu mati de retardat analfabet sa ma fut cu ma-ta aia curva si bestie care a facut un cocalar sa ma pis pe familia ta de saraci fututi gatu mati sati iau bierica in pu la si so fut pe mata pana moara si taicaato sa moara inecat cu pl mea , fututigatu mati tu mereu ma injuri!!!!!la toate topicurile!!!!

DEJA NU MAI REZIST FMM DE AUROLAC FUTUT IN CUR DE O ECHIPA DE FOTBAL!

Cine-i urmatoru? afro

Wow ce vocabular colorat:D
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 2:28 am

Smile)Tu spui de mine dar ia uitate la tne
TheLoL:)) a scris:
Pisiq. a scris:
Aici la fazele cu injuraturile dati dovada ca nu aveti ce-i 7 ani de acasa si nici 13ani macar:| SHUT UP!!SI ALA CU 10 PE LINIE=))))))))))))BA MAI DUTE TU DRACU CU 10-LE MA-TI CU TOT!


Dute draq de ...... ca tu ai inceput ca ***** de mata aia proaste
Sus In jos
..::[TheBoy]::..
Membru Elite
Membru Elite
..::[TheBoy]::..


Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Acolo unde tu nu ai sta nici macar o zii din viata ta

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 2:35 am

Pisiq. a scris:
..::[TheBoy]::.. a scris:
_|_ respect:
Fututi gatu mati de retardat analfabet sa ma fut cu ma-ta aia curva si bestie care a facut un cocalar sa ma pis pe familia ta de saraci fututi gatu mati sati iau bierica in pu la si so fut pe mata pana moara si taicaato sa moara inecat cu pl mea , fututigatu mati tu mereu ma injuri!!!!!la toate topicurile!!!!

DEJA NU MAI REZIST FMM DE AUROLAC FUTUT IN CUR DE O ECHIPA DE FOTBAL!

Cine-i urmatoru? afro

lolc e se oftica asta =))))))))))) pe mn ma doare fix in pwla =)) tu esi cel care se oftica continua sa injuri ma doare`n pwla =))))))))))))))))))
Sus In jos
SpeeDutzu
Membru Elite
Membru Elite
SpeeDutzu


Data de inscriere : 02/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Constanta

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 3:25 am

Pisiq. a scris:
Smile)Tu spui de mine dar ia uitate la tne
TheLoL:)) a scris:
Pisiq. a scris:
Aici la fazele cu injuraturile dati dovada ca nu aveti ce-i 7 ani de acasa si nici 13ani macar:| SHUT UP!!SI ALA CU 10 PE LINIE=))))))))))))BA MAI DUTE TU DRACU CU 10-LE MA-TI CU TOT!
Dute draq de ...... ca tu ai inceput ca ***** de mata aia proaste


Ba prostule crescut in fraierime iar incepi ?


Prima imagine nu are nimik special a 2 nu pot so vad si a 3 nush ce sa zic tias da un 5 in general.


Lasa-l in pace pe TheBoy.Esti un huligan de la orfelinat Wink
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 3:37 am

PAI 1 LA MANA NU E FACUTA IN PAINT:))CUM TEA FACUT MATA PE TINE , 2 LA MANA RENDERUL A FOST FOARTE UNTINECAT SI BACKROUNDUL A FOST FOARTE LUMNIOS SI AM AVUT MULT DE LUCRU CU DODGE , SI 3 LA MANA TEXTUL DACA TE UITI PARCA SE EVAPORA UITATE SI TU MAI BINE
Sus In jos
CumparContMt2Ro
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/05/2011

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 9:06 am

Frumoase Wink Imi poti face si mie o imagine cu xOana cu o fata Ninja(arc cer dak se poate :d)?TeRogFrumos
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 10:08 am

Imi pare rau , alte cerinte , cu metin nu fac , o sa incerc sa iti fac cu altceva dar cu metin nu fac , imi pare rau:*
Sus In jos
.:SkilltesterStabbone:.
Membru Elite
Membru Elite
.:SkilltesterStabbone:.


Data de inscriere : 23/08/2011
Varsta : 27
Localizare : Constangeles b-)

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 10:13 am

hmm... hai sa te iau direct.
Imi place doar logo-ul... ai avut comentarii bune si pe ro-sot* Wink
La prima nu imi place culoarea renderului, e prea stearsa... si textul cam slab...
Sus In jos
BlackArrow
Membru Elite
Membru Elite
BlackArrow


Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 25
Localizare : Sub Bradu de Craciun :P

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 10:39 am

Pisiq. a scris:
Imi pare rau , alte cerinte , cu metin nu fac , o sa incerc sa iti fac cu altceva dar cu metin nu fac , imi pare rau:*

ok ok nu faci cu metin da cu 4story faci? :O .... atunci fami si mie o imagine cu un arcas care e de lev 90 si face o magie cu un arc +.... 24 daca gasesti =)) oricum sa aiba o culoare dintre : apa /lava/poison/electric /.... cred ca atat este in fine gaseste o imaagine cu un arcas care face o magie Neutral
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 11:45 am

Pai in 4story exista lv 90 ? sau maxim e 80? in 4story exista magnetica:| am spus frumos ca nu fac cu METIN2 PENTRUC A RENDERELE SI BG-URILE SUNT DEFORMATE RAU!!
Sus In jos
BlackArrow
Membru Elite
Membru Elite
BlackArrow


Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 25
Localizare : Sub Bradu de Craciun :P

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 11:59 am

of mx level este 90 si nu e magnetica
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 12:02 pm

O sati fac una dar nu din jocuri una smeechera orkums si dimineata tio postez
Sus In jos
BlackArrow
Membru Elite
Membru Elite
BlackArrow


Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 25
Localizare : Sub Bradu de Craciun :P

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 12:05 pm

mz mult
Sus In jos
.:SkilltesterStabbone:.
Membru Elite
Membru Elite
.:SkilltesterStabbone:.


Data de inscriere : 23/08/2011
Varsta : 27
Localizare : Constangeles b-)

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 12:06 pm

praf ca tine Wink
Sus In jos
BlackArrow
Membru Elite
Membru Elite
BlackArrow


Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 25
Localizare : Sub Bradu de Craciun :P

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 12:11 pm

boule acum inteleg de ce ti-ai pus ca semnaturaa un porc pentru ca asta represinti tu in viata reala .... nu ca doar mam saturat de tine si cu commenturile tale de tampit :comphate
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 12:12 pm

asa arcasule , te sustin , baga id meu bolex_ftw si o sati dau acol imaginea maine dimineata
Sus In jos
BlackArrow
Membru Elite
Membru Elite
BlackArrow


Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 25
Localizare : Sub Bradu de Craciun :P

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 12:15 pm

omule eu te sustin total contra TheGay si porcu asta in calduri Smile)
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 12:15 pm

Smile Ms ms si sa bagi id ca imd intru sa dau accept:X
Sus In jos
BlackArrow
Membru Elite
Membru Elite
BlackArrow


Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 25
Localizare : Sub Bradu de Craciun :P

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 12:16 pm

gt Razz
Sus In jos
SpeeDutzu
Membru Elite
Membru Elite
SpeeDutzu


Data de inscriere : 02/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Constanta

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 1:39 am

Mda...Si eu jocul carel joci si tu...
Sus In jos
BlackArrow
Membru Elite
Membru Elite
BlackArrow


Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 25
Localizare : Sub Bradu de Craciun :P

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 11:18 am

omule unde mie imaginiea? Sad
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitimeVin Sept 09, 2011 12:23 am

Pisiq. a scris:
Smile Ms ms si sa bagi id ca imd intru sa dau accept:X

iara tu ma "ingerPazitor" ? Neutral Vad ca speed`u nu prea scapa de idioti ca tine , dute frate ca esti praf , si tu si cu BlackArrow , cika uitete la text parca se evapora , ai pus o textura si ai belit p**a , mare lucru si atunci cu enigma ai luat niste imagini de pe ro photoshop si cika tu le-ai facut:|dute ba de copil plagiator Neutral Pisiq. SUCKS Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Empty
MesajSubiect: Re: Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))   Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:)) Icon_minitime

Sus In jos
 
Niste imagini in photoshop facute la plictiseala:))
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Am facut niste imagini pentru Deni...Sper sa ii placa!..
» Mai 2 imagini facute de mine in photoscape!
» Am facut niste poze de plictiseala
» Inca 2 imagini facute de mine cu tot cu negativul acestora!
» Imagini in Photoshop

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: