Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCuloarea armelor EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Culoarea armelor

In jos 
+4
pumax
Isabella
Lika.
Creionel
8 participanți
AutorMesaj
Creionel
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 25

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 1:20 am

Unele arme de gm, imi apar negre total. de exemplu, dintele de ox e TOTAL negru. uitati un print screen

https://2img.net/r/ihimizer/img6/3182/asdasdwe.png
Sus In jos
http://...
Lika.
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 28/03/2011
Localizare : Bacău

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re:Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 3:41 am

nu mi se pare nimik ciudat in poza aia ... asa arata ox`ul Smile
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 4:41 am

Lika... a scris:
nu mi se pare nimik ciudat in poza aia ... asa arata ox`ul Smile

Probabil se refera la faptul ca in aceasta imagine ox'ul nu este negru Smile

https://2img.net/r/ihimg/f/163/0320205306.jpg/

Eu nu mai joc de mult timp si nu iti pot da un raspuns sigur cei care joaca sa iti spuna daca este negru sau nu iar daca nu este negru poate fi cv de la pc tau Smile
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Creionel
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 25

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 8:27 am

Isabella a scris:
Lika... a scris:
nu mi se pare nimik ciudat in poza aia ... asa arata ox`ul Smile

Probabil se refera la faptul ca in aceasta imagine ox'ul nu este negru Smile

https://2img.net/r/ihimg/f/163/0320205306.jpg/

Eu nu mai joc de mult timp si nu iti pot da un raspuns sigur cei care joaca sa iti spuna daca este negru sau nu iar daca nu este negru poate fi cv de la pc tau Smile

atunci doresc raspunsul de la ardeash sau angel. cineva din staff sa imi raspunda la intrebare, daca se poate
Sus In jos
http://...
pumax
Membru
Membru
pumax


Data de inscriere : 29/01/2011
Localizare : Pe scaun la P.C.

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 12:11 pm

aici stiu raspunsul... totul consta in Windows si in setarile din sistem... la mine tot asa aparea cand aveam windows 7 deoarece nu e setat corect. apoi mi`am schimbat windows`ul si mi`am pus win Vista si totul aparea normal... cum trebuia sa arate... in concluzie... la windows 7 trebuie sa modifici tu setarile manual deoarece win 7 nu e facut pentru jocuri si are o performanta destul de ridicata si nu suporta desing`ul jocului pe cand win Vista are cateva setari aparte pentru performantele jocurilor...
Asta e singura explicatie logica... Sper ca am ajutat!
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 1:44 am

singura explicatie logica e ca ti-ai modificat clientu Smile))
Sus In jos
Creionel
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 25

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeMar Aug 09, 2011 1:43 am

ak47puma a scris:
aici stiu raspunsul... totul consta in Windows si in setarile din sistem... la mine tot asa aparea cand aveam windows 7 deoarece nu e setat corect. apoi mi`am schimbat windows`ul si mi`am pus win Vista si totul aparea normal... cum trebuia sa arate... in concluzie... la windows 7 trebuie sa modifici tu setarile manual deoarece win 7 nu e facut pentru jocuri si are o performanta destul de ridicata si nu suporta desing`ul jocului pe cand win Vista are cateva setari aparte pentru performantele jocurilor...
Asta e singura explicatie logica... Sper ca am ajutat!


si ce trb sa schimb la setari?
Sus In jos
http://...
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeMier Aug 10, 2011 2:10 am

alexaxel99 a scris:
ak47puma a scris:
aici stiu raspunsul... totul consta in Windows si in setarile din sistem... la mine tot asa aparea cand aveam windows 7 deoarece nu e setat corect. apoi mi`am schimbat windows`ul si mi`am pus win Vista si totul aparea normal... cum trebuia sa arate... in concluzie... la windows 7 trebuie sa modifici tu setarile manual deoarece win 7 nu e facut pentru jocuri si are o performanta destul de ridicata si nu suporta desing`ul jocului pe cand win Vista are cateva setari aparte pentru performantele jocurilor...
Asta e singura explicatie logica... Sper ca am ajutat!


si ce trb sa schimb la setari?

Mai bn nu ai umbla la client, deoarce dak schimbi cv, e mai mult ca sigur sa nu mai te conecteze la sv! Smile
Ia clientul iar, si nu ti se va mai vedea asa!
Sus In jos
TheSeekeR
Membru
Membru
TheSeekeR


Data de inscriere : 21/06/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeVin Aug 12, 2011 9:11 am

am patito shi eu
trebuia numai sa inchizi clientul shi sa il deschizi iarashi :shot:
Sus In jos
Creionel
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 25

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeVin Aug 12, 2011 9:51 am

TheSeeKeR a scris:
am patito shi eu
trebuia numai sa inchizi clientul shi sa il deschizi iarashi :shot:

am facut asta de 236458723468726 ori si tot asa apar Sad(
Sus In jos
http://...
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeVin Aug 12, 2011 11:12 am

Cel mai bine, reinstaleaza clientu ! Wink
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeSam Aug 13, 2011 4:11 am

Mie mi se pare ca OX-u ala e facut negru in Paint , ca daca va uitatii cand o facut OX-u negru (ca se plictisea si ce o zis sa posteze si el) o facut si din paladinu ala putin si mi se pare ca ii si defrmat putin OX-u din poza lui cum o facut in PAINT Shocked
Sus In jos
Lika.
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 28/03/2011
Localizare : Bacău

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeSam Aug 13, 2011 4:12 am

MegaDonee. GFX a scris:
Mie mi se pare ca OX-u ala e facut negru in Paint , ca daca va uitatii cand o facut OX-u negru (ca se plictisea si ce o zis sa posteze si el) o facut si din paladinu ala putin si mi se pare ca ii si defrmat putin OX-u din poza lui cum o facut in PAINT Shocked
nu e fakt ma in paint k si la mne se vedea asa dar n`am bagat de seama asa k nu mai acuza aiurea degeaba Smile
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitimeSam Aug 13, 2011 6:20 am

Alta explicatie inafara ca a a umblat in client nu este Wink !
Reinstalezi clientu si gata Wink

T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat





Culoarea armelor Empty
MesajSubiect: Re: Culoarea armelor   Culoarea armelor Icon_minitime

Sus In jos
 
Culoarea armelor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Sondaj]Scoaterea armelor de gm din joc.. si itemelor modate
» culoarea ta preferata !
» [Game]-Culoarea preferata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: