Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaBug evantai alb+9 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Bug evantai alb+9

In jos 
+10
Coca-Cola;x
♥Michael♥
pepsyl3mon
.Úniqúe
xPhenix
ReMyX13
Amethist
pфkعя
----->>Viruss<<-----
xNight
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
xNight
Membru
Membru



Data de inscriere : 26/06/2011
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeDum Iul 03, 2011 5:38 am

Salut... Astazi am remarcat un bug la evantaiul alb +9 ... Am facut un dmg test cu un coleg si am obs ca dau mai bne cu evantai toamna +9 simplu fara pietre ( evantaiu avea pietre dar nu de saman --- eu faceam dmg test vs 1 saman)... Am lv 95 deci nu se pune probl ca la lv 92 da dmg complet ca ar trb sa imi dea dmg complet... Eu am facut si un film cu fraps si ast poate pot sa il dau lui Angel si sa vada si el ce se intampla...

Cu respect . xNight ^_^
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 26
Localizare : La mare

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeDum Iul 03, 2011 7:29 am

dak nai 92 in sus sa bagi ev alb il pui degeaba Smile
Sus In jos
xNight
Membru
Membru



Data de inscriere : 26/06/2011
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeDum Iul 03, 2011 9:07 am

Am lv 95... Cauta-ma in clasament ca ma gasesti
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 26
Localizare : La mare

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeDum Iul 03, 2011 10:43 pm

xNight a scris:
Am lv 95... Cauta-ma in clasament ca ma gasesti
nu stiu frate esti tu praf de nu dai dmg nai itm de saman io cand aveam ev alb dadeam cate 20k(critik)
Sus In jos
xNight
Membru
Membru



Data de inscriere : 26/06/2011
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 12:34 am

Nu ma consider praf... Am 80% spada si 80% pumnal pe mine... Semi om vreo 70% si INT peste 150 deci nu prea ma consider praf.... Si am observat ca tu faci pe toata lumea pe forumul asta prafi deci mai controleaza-te si tu din cand in cand ... Cand te mai lasa bunul simt ... Si daca eu dau cu evantai toamna +9 mai bine decat cu evantai alb +9 nu ti se pare ca e o problema la mijloc??? Oricat de praf ai fi nu poti sa dai cu un evantai de lv 30+9 mai mult decat cu unul de 92+9... Si ti se pare ca 20k e critica mare??? Totusi am vazut pe ro ca dau mai mult de 20k unii samani si tu esti pe privat si te lauzi cu 20k critica... Da tu 50-60k critica si atunci lauda-te nu te lauda degeaba ...
Sus In jos
pфkعя
Membru
Membru
pфkعя


Data de inscriere : 02/07/2011

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 1:12 am

certativa =))
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 2:25 am

Fara cearta! Smile

Depinde de item, poate evantaiu cu care dai tu mai mult are alt atac mai bun decat cel alb! Smile
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta/Poarta6

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 2:31 am

si eu aveam itemele foarte bine facute pt saman si cu evantaiu alb abia prindeam 2-3 k ...
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 26
Localizare : La mare

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 3:44 am

xNight a scris:
Nu ma consider praf... Am 80% spada si 80% pumnal pe mine... Semi om vreo 70% si INT peste 150 deci nu prea ma consider praf.... Si am observat ca tu faci pe toata lumea pe forumul asta prafi deci mai controleaza-te si tu din cand in cand ... Cand te mai lasa bunul simt ... Si daca eu dau cu evantai toamna +9 mai bine decat cu evantai alb +9 nu ti se pare ca e o problema la mijloc??? Oricat de praf ai fi nu poti sa dai cu un evantai de lv 30+9 mai mult decat cu unul de 92+9... Si ti se pare ca 20k e critica mare??? Totusi am vazut pe ro ca dau mai mult de 20k unii samani si tu esti pe privat si te lauzi cu 20k critica... Da tu 50-60k critica si atunci lauda-te nu te lauda degeaba ...
tia zis cnv ca ma laud? si pe cn ai vazut tu saman pe ro sa dea 20k =))) abia am vazut io pe unu Poseydon dp sagita cum da 26k cu critik...saman nare nici o sansa cai cel mai praf caracter
Sus In jos
xNight
Membru
Membru



Data de inscriere : 26/06/2011
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 8:21 am

Pentru tine warul si sura cele mai bune caractere... Am vazut cativa samani pe speed care cand se duc in alt regat fac legea si rup tot pe acolo.. De exemplu am vazut astazi si la blue unul care nu avea treaba ca dadaeau aia in el,dadea cateva skilluri si o luau la fuga aia... Si cred ca esti cel mai enervant de pe forum cum a mai zis bogdanhd pt ca incerci sa te certi cu toata lumea Neutral ... Eu nu vr sa intru in jocul tau asa ca te tratez cu ignore...


Cum spuneam ca eu zic ca este bug pentru ca nu am sanse sa dau cu evantai de lv 30+9 mai mult decat cu ala alb +9:| ... Nu prea am nicio sansa pentru ca in primu rand are si semi om incorporat ala alb si am si prins pe el 15% semi om si +17 int deci e mult mai bun ... Oricum imi pare rau ca armele de war si ale celorlalte caractere merg bine pe alte sv ca si pe asta... Am mai vazut acelasi bug pe alt sv si imi pare rau ca e un bug cam nasol...
Sus In jos
xPhenix
Membru
Membru
xPhenix


Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Undeva In Univers

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: este bug este un lucru isngur k e bug   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 11:20 am

e bug pt ca si io la lv 100 dau cu ev toamna dmg mult mai mare ca si cu ev alb
FAZA ESTE CA ARE ATAC FALS DA CA SI CUM N-AI AVEA ARME SI MAI SUNT CATEVA.
POATE SE FACE CEVA IN PRIVINTA ASTA DESI NU CRED CA ESTE LEGENDAR SI POATE DE
ACEEA DA ATAC FALS SI E CA SI CUM N-AI AVEA ARMA PE TINE PUNCT.
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 3:06 am

Depinde si de arma sau atacu care il are daca ai un evantai mai bun decat cel alb cand faci duel sau cresti folosestel pala iar cel alb pt design! Smile
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 26
Localizare : La mare

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 6:22 am

xNight a scris:
Pentru tine warul si sura cele mai bune caractere... Am vazut cativa samani pe speed care cand se duc in alt regat fac legea si rup tot pe acolo.. De exemplu am vazut astazi si la blue unul care nu avea treaba ca dadaeau aia in el,dadea cateva skilluri si o luau la fuga aia... Si cred ca esti cel mai enervant de pe forum cum a mai zis bogdanhd pt ca incerci sa te certi cu toata lumea Neutral ... Eu nu vr sa intru in jocul tau asa ca te tratez cu ignore...


Cum spuneam ca eu zic ca este bug pentru ca nu am sanse sa dau cu evantai de lv 30+9 mai mult decat cu ala alb +9:| ... Nu prea am nicio sansa pentru ca in primu rand are si semi om incorporat ala alb si am si prins pe el 15% semi om si +17 int deci e mult mai bun ... Oricum imi pare rau ca armele de war si ale celorlalte caractere merg bine pe alte sv ca si pe asta... Am mai vazut acelasi bug pe alt sv si imi pare rau ca e un bug cam nasol...
pai normal ca samanii rup pe speed daca toti bagati numa aparare sabie(majoritatea,NU TOTI)
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 11:48 am

xNight a scris:
Salut... Astazi am remarcat un bug la evantaiul alb +9 ... Am facut un dmg test cu un coleg si am obs ca dau mai bne cu evantai toamna +9 simplu fara pietre ( evantaiu avea pietre dar nu de saman --- eu faceam dmg test vs 1 saman)... Am lv 95 deci nu se pune probl ca la lv 92 da dmg complet ca ar trb sa imi dea dmg complet... Eu am facut si un film cu fraps si ast poate pot sa il dau lui Angel si sa vada si el ce se intampla...

Cu respect . xNight ^_^

nu poate sa aiba bug :S
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 12:08 pm

Nu are cum sa fie bug Smile , depinde de atacu` care il are! Smile
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 1:35 pm

Ba da are cum sa fie bug;) la ev alb arata un atac magic mare nu?Smile in comparatie cu cel toamna...si si eu am fkt aceste teste...la fel se intampla cu toate armele de 92.. doar armelor de 75...80...li se pune dmg-ul pe care'l arata la restu e cv eroare de la sv,findca nu se ia in considerare cat arata acolo si da de 3x mai putzin dkt ar fi normal.
Sus In jos
♥Michael♥
Membru
Membru
♥Michael♥


Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Undeva' Langa Arad !

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 1:52 pm

pepsyl3mon a scris:
Ba da are cum sa fie bug;) la ev alb arata un atac magic mare nu?Smile in comparatie cu cel toamna...si si eu am fkt aceste teste...la fel se intampla cu toate armele de 92.. doar armelor de 75...80...li se pune dmg-ul pe care'l arata la restu e cv eroare de la sv,findca nu se ia in considerare cat arata acolo si da de 3x mai putzin dkt ar fi normal.
Perfecta dreptate Very Happy Daca v-ati uitat la legendaru de 80 la care scrie 266 aparare si se pune doar 102 ar trebui refacute valorile ... Dureaza dar merita Wink
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 5:57 am

eb alb are bug divina are bug si dgb u
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 10:55 am

E de la sv, folositi alte arme! Smile
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 11:53 am

ObsessionDoll a scris:
E de la sv, folositi alte arme! Smile
un sirius si gata Smile)
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:21 am

♥Michael♥ a scris:
pepsyl3mon a scris:
Ba da are cum sa fie bug;) la ev alb arata un atac magic mare nu?Smile in comparatie cu cel toamna...si si eu am fkt aceste teste...la fel se intampla cu toate armele de 92.. doar armelor de 75...80...li se pune dmg-ul pe care'l arata la restu e cv eroare de la sv,findca nu se ia in considerare cat arata acolo si da de 3x mai putzin dkt ar fi normal.
Perfecta dreptate Very Happy Daca v-ati uitat la legendaru de 80 la care scrie 266 aparare si se pune doar 102 ar trebui refacute valorile ... Dureaza dar merita Wink


da la legendar e bug Neutral ma enerveaza ca da 10%rez magie Neutral
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 10:16 am

.Unique a scris:
♥Michael♥ a scris:
pepsyl3mon a scris:
Ba da are cum sa fie bug;) la ev alb arata un atac magic mare nu?Smile in comparatie cu cel toamna...si si eu am fkt aceste teste...la fel se intampla cu toate armele de 92.. doar armelor de 75...80...li se pune dmg-ul pe care'l arata la restu e cv eroare de la sv,findca nu se ia in considerare cat arata acolo si da de 3x mai putzin dkt ar fi normal.
Perfecta dreptate Very Happy Daca v-ati uitat la legendaru de 80 la care scrie 266 aparare si se pune doar 102 ar trebui refacute valorile ... Dureaza dar merita Wink


da la legendar e bug Neutral ma enerveaza ca da 10%rez magie Neutral
da si aia are bug
singurele arme epice care nu dau bug e divina lunara panzele si cam atata (si dgb u uitasem Smile)) dar ev alb sau opt tigrame e de forma night te sfatuiesc sati iei ev demon dak esti saman sau clopot epic de 80
Sus In jos
KofiKingston
Membru
Membru
KofiKingston


Data de inscriere : 29/06/2011

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 12:40 am

----->>Viruss<<----- a scris:
xNight a scris:
Nu ma consider praf... Am 80% spada si 80% pumnal pe mine... Semi om vreo 70% si INT peste 150 deci nu prea ma consider praf.... Si am observat ca tu faci pe toata lumea pe forumul asta prafi deci mai controleaza-te si tu din cand in cand ... Cand te mai lasa bunul simt ... Si daca eu dau cu evantai toamna +9 mai bine decat cu evantai alb +9 nu ti se pare ca e o problema la mijloc??? Oricat de praf ai fi nu poti sa dai cu un evantai de lv 30+9 mai mult decat cu unul de 92+9... Si ti se pare ca 20k e critica mare??? Totusi am vazut pe ro ca dau mai mult de 20k unii samani si tu esti pe privat si te lauzi cu 20k critica... Da tu 50-60k critica si atunci lauda-te nu te lauda degeaba ...
tia zis cnv ca ma laud? si pe cn ai vazut tu saman pe ro sa dea 20k =))) abia am vazut io pe unu Poseydon dp sagita cum da 26k cu critik...saman nare nici o sansa cai cel mai praf caracter

samanu e praf? asta vrei tu sa zici?? =))))))) samanu e unul dintre cele mai bune caractere in pvp si in pvm daca sti sa il folosesti!@ mai ales cel pe leac in pvp/pvm


in legatura cu evantaiu incearca si cu alt evanatai de 65+9 si testeaza pana rezolvi sau tinel de design cum a zis lavi scratch
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 7:40 am

daca esti destept ai sti cum sa bati un saman pe leac e o modalitate
Sus In jos
InG3rDiGiTaL
Membru
Membru
InG3rDiGiTaL


Data de inscriere : 28/08/2010

Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 3:42 am

20k critik lol! Smile)))))))..dak u zici de altii k sunt prafi uitate la tne...nu ma laud dar fara critik dau (la cei fara set sau modati)peste 15k-20k din nor otravitor cu 150 flex pe mne...Asa ca nu mia vb aiurea...is ink cv samanul e una dintre cea mai buna clasa la lv mare..invata pic metin2 apoi vb de altii... cheers
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bug evantai alb+9 Empty
MesajSubiect: Re: Bug evantai alb+9   Bug evantai alb+9 Icon_minitime

Sus In jos
 
Bug evantai alb+9
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Evantai de 92
» Cumpar evantai de 80 !
» vand evantai gm
» cumpar evantai alb +9
» cumpar evantai sau clopot gm

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: