Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCaracter blocat Sj1Zzor frate :| EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Caracter blocat Sj1Zzor frate :|

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sl1Zzor
Membru
Membru



Data de inscriere : 16/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Caracter blocat Sj1Zzor frate :| Empty
MesajSubiect: Caracter blocat Sj1Zzor frate :|   Caracter blocat Sj1Zzor frate :| Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 12:51 pm

Salut ! [Owner]Angel po-ti face 1-2-3-4 CH ca sa scapam de lagul asta devine enervant asea cu mai multe CH-uri pe un ch se poate creste pe altul shopurile si tot asea...Mi-am blokat caracterul Sj1zZor din cauza lagului eram in iad si am uitat sa ma dau jos de pe cal cand sa dau pe Ajutor Special...
Caracter: Sj1zZor
Cauza blocari:Teleport map 1 pe cal
Mai ales cand vrei sa cresti de pe cal in iad te scoate din 2 in 2 minute am calculatorul foarte bun 4 GB rami procesor dual core 2.8GHz si InTernetul 16 Mg/sec la lvl 70-80 daca nu ai king2 si o arma buna nu po-ti creste jos asea pe cal cu Aura Sabiei vine mai rapid si mai simplu propunerea cu Ch-uri ar fi tare si mai bn pentru server 2 Ch-uri ar fi perfect pentru ca sunt maxim 200 playeri online... :comphate
Nu vreau sa grabesc pe nimeni cu atat mai repede cu atat mai bine... :calm:
:calm:
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Caracter blocat Sj1Zzor frate :| Empty
MesajSubiect: Re: Caracter blocat Sj1Zzor frate :|   Caracter blocat Sj1Zzor frate :| Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 1:48 pm

Eu v'am zis de 1000000 de ori sa nu va mai folositi calul o perioada vad ca vb singura Smile

Nu mai deschide topicuri la Actualizari puteai posta in topicul special facut de Angel!

T.C!Sa raspunda Angel!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Caracter blocat Sj1Zzor frate :| Empty
MesajSubiect: Re: Caracter blocat Sj1Zzor frate :|   Caracter blocat Sj1Zzor frate :| Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 8:15 pm

Daca nu sti ce vorbesti te rog nu mai spune prostii. Aceasta problema nu a aparut din cauza lagului.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Caracter blocat Sj1Zzor frate :| Empty
MesajSubiect: Re: Caracter blocat Sj1Zzor frate :|   Caracter blocat Sj1Zzor frate :| Icon_minitime

Sus In jos
 
Caracter blocat Sj1Zzor frate :|
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Caracter blocat
» AM UN CARACTER BLOCAT
» ba frate de ce eu?
» Poveste din 3 cuvinte
» Blocat V4@@@@@@HELP

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: