Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPoze la pliciseala.. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Poze la pliciseala..

In jos 
+2
.Úniqúe
GodFather♥
6 participanți
AutorMesaj
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Poze la pliciseala.. Empty
MesajSubiect: Poze la pliciseala..   Poze la pliciseala.. Icon_minitimeMar Mai 17, 2011 1:32 am

n`aveam ce face azi si m`am apucat de niste poze:))
Poza1:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Poza2:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Poza3:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si poza 4:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pareri?
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Poze la pliciseala.. Empty
MesajSubiect: Re: Poze la pliciseala..   Poze la pliciseala.. Icon_minitimeMar Mai 17, 2011 1:42 am

:bravo:
Sus In jos
xXxNightAnGeLxXx
V.I.P.
V.I.P.
xXxNightAnGeLxXx


Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 27
Localizare : Constanta ;)

Poze la pliciseala.. Empty
MesajSubiect: Re: Poze la pliciseala..   Poze la pliciseala.. Icon_minitimeMar Mai 17, 2011 2:21 am

pt ca ai mai evoluat in P.S o sa iti dau un +
Dar acum ca ai evoluat trebuie sa accepti si micile critici...
O sa spun ce cred eu despre fiecare poza Wink

Poza 1 : destul de buna imi place cu tia iesit Wink... Dar textul nu se potriveste... Wink Daca nu sti sa faci bine un text cel mai bine e sa faci Arial Black alb.
Sau daca nu poti sa mai faci ceva... asa fac eu la unele poze... Dupa ce ai facut img si faci textul dai Img/Apply Img/Clipping Mask ( sau cum se scrie Smile) ).
Si misti poza ta pe text Wink

Poza 2 :Cred ca e ce-a mai buna din cele 4.. Ti-a iesit bine Wink...
Poza 3 : Acele texturi care le-ai pus pe render nu prea dau bine.. Cel mai bine era daca mareai renderul... puteai sa faci doar un amestec de culori... si arata mai bine Wink GM-uri etc Wink Sti u Smile
Poza 4: si ea destul de buna.. dar fundalul strica... puteai sa mai adaugi niste C4D,Texturi ca sa ai mai mult Flow..

Parerea mea ca cel mai bine ti-a iesit poza a 2-a Wink
Un sfat... Mai bine mai urmeaza niste tutoriale pt lumina/umbre... Sau poti sa iti iei niste psd-uri facute de cineva care chiar stie photoshop... si sa pui in practica ce vezi in psd Smile

Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Poze la pliciseala.. Empty
MesajSubiect: Re: Poze la pliciseala..   Poze la pliciseala.. Icon_minitimeMar Mai 17, 2011 4:18 am

Frumos bv ! Rolling Eyes
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Poze la pliciseala.. Empty
MesajSubiect: Re: Poze la pliciseala..   Poze la pliciseala.. Icon_minitimeMar Mai 17, 2011 4:38 am

m-ai lasat cu gura cascata :O !!! :bravo:
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Poze la pliciseala.. Empty
MesajSubiect: Re: Poze la pliciseala..   Poze la pliciseala.. Icon_minitimeMar Mai 17, 2011 8:57 am

xXxNightAnGeLxXx a scris:
pt ca ai mai evoluat in P.S o sa iti dau un +
Dar acum ca ai evoluat trebuie sa accepti si micile critici...
O sa spun ce cred eu despre fiecare poza Wink

Poza 1 : destul de buna imi place cu tia iesit Wink... Dar textul nu se potriveste... Wink Daca nu sti sa faci bine un text cel mai bine e sa faci Arial Black alb.
Sau daca nu poti sa mai faci ceva... asa fac eu la unele poze... Dupa ce ai facut img si faci textul dai Img/Apply Img/Clipping Mask ( sau cum se scrie Smile) ).
Si misti poza ta pe text Wink

Poza 2 :Cred ca e ce-a mai buna din cele 4.. Ti-a iesit bine Wink...
Poza 3 : Acele texturi care le-ai pus pe render nu prea dau bine.. Cel mai bine era daca mareai renderul... puteai sa faci doar un amestec de culori... si arata mai bine Wink GM-uri etc Wink Sti u Smile
Poza 4: si ea destul de buna.. dar fundalul strica... puteai sa mai adaugi niste C4D,Texturi ca sa ai mai mult Flow..

Parerea mea ca cel mai bine ti-a iesit poza a 2-a Wink
Un sfat... Mai bine mai urmeaza niste tutoriale pt lumina/umbre... Sau poti sa iti iei niste psd-uri facute de cineva care chiar stie photoshop... si sa pui in practica ce vezi in psd Smile


nu ma supar,sunt compet de acord:)) da pur si simplu cateodata mi se intampla si raman in pana de idei :S nu stiu ce sa mai pun si stric poza:)) mersi oricum Smile
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
xXxNightAnGeLxXx
V.I.P.
V.I.P.
xXxNightAnGeLxXx


Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 27
Localizare : Constanta ;)

Poze la pliciseala.. Empty
MesajSubiect: Re: Poze la pliciseala..   Poze la pliciseala.. Icon_minitimeMar Mai 17, 2011 10:21 am

۰Ðєѕιgη۰ a scris:
xXxNightAnGeLxXx a scris:
pt ca ai mai evoluat in P.S o sa iti dau un +
Dar acum ca ai evoluat trebuie sa accepti si micile critici...
O sa spun ce cred eu despre fiecare poza Wink

Poza 1 : destul de buna imi place cu tia iesit Wink... Dar textul nu se potriveste... Wink Daca nu sti sa faci bine un text cel mai bine e sa faci Arial Black alb.
Sau daca nu poti sa mai faci ceva... asa fac eu la unele poze... Dupa ce ai facut img si faci textul dai Img/Apply Img/Clipping Mask ( sau cum se scrie Smile) ).
Si misti poza ta pe text Wink

Poza 2 :Cred ca e ce-a mai buna din cele 4.. Ti-a iesit bine Wink...
Poza 3 : Acele texturi care le-ai pus pe render nu prea dau bine.. Cel mai bine era daca mareai renderul... puteai sa faci doar un amestec de culori... si arata mai bine Wink GM-uri etc Wink Sti u Smile
Poza 4: si ea destul de buna.. dar fundalul strica... puteai sa mai adaugi niste C4D,Texturi ca sa ai mai mult Flow..

Parerea mea ca cel mai bine ti-a iesit poza a 2-a Wink
Un sfat... Mai bine mai urmeaza niste tutoriale pt lumina/umbre... Sau poti sa iti iei niste psd-uri facute de cineva care chiar stie photoshop... si sa pui in practica ce vezi in psd Smile

Tu de ce crezi ca nu mai fac multe poze Smile) am aceasi problema ca tn Smile)

nu ma supar,sunt compet de acord:)) da pur si simplu cateodata mi se intampla si raman in pana de idei :S nu stiu ce sa mai pun si stric poza:)) mersi oricum Smile
tu dc crezi ca nu prea mai fac poze ?Smile) am si eu aceasi problema
Sus In jos
Ninja4Ever
Membru
Membru
Ninja4Ever


Data de inscriere : 09/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Poze la pliciseala.. Empty
MesajSubiect: Re: Poze la pliciseala..   Poze la pliciseala.. Icon_minitimeMar Mai 17, 2011 11:15 am

:bravo:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Poze la pliciseala.. Empty
MesajSubiect: Re: Poze la pliciseala..   Poze la pliciseala.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Poze la pliciseala..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poze noi ....:o3
» joc nou cu poze din mt
» cont lvl 49 pe ro cu poze
» JOC DE FACUT POZE
» Concurs Cu poze Defapt Jok

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: