Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasa7Wallpapere pt 7 fete depe game! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 7Wallpapere pt 7 fete depe game!

In jos 
+15
appLy
xXxNightAnGeLxXx
pită_cu_gem
.Úniqúe
zmR
ѕтя8кℓαω
AntiNoob
♫JυѕтOνєя™♫
DaDuSH
◎FrienD★
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
DidyX
Annabelle
╚»Dracila«╝
ByDark
19 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 8:42 am

Am, facut 7 wallpapere pt 7 fete depe game I love you Noi fi eu bun photoshop dar in PhotoEscape:$ snt destul de priceput!

Ceva pareri note?!!!

LaVi---> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Lore---> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Lary---> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

MyLy---> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Andra--> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Issa---> (la tn am 2 ca nush pe care sa o pun) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Catssa---> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

VA plac? cheers I love you curand vor veni si pt cativa baieti!!!! king
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 8:45 am

Frumoase poze :>
Mai ales Lavi Embarassed I love you
Sus In jos
Annabelle
V.I.P.
V.I.P.
Annabelle


Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 101

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 8:48 am

Sexy =)) msk pt imagine Razz

:bravo:
Sus In jos
DidyX
Membru Elite
Membru Elite
DidyX


Data de inscriere : 21/12/2010
Varsta : 25
Localizare : In Iad ku priethenii >:)

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 8:48 am

love it ;x
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 8:50 am

Ube`:* 10 :*:*:*:* Surprised Cool
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: stop   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 9:04 am

Embarassed I love you ms m,s:X:X:
Sus In jos
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 28
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 10:49 am

Enigma tu esti foarte bun la creat editat poze!10+!Sper sa ma bagi si pe mine la poze cu baietii!Sunt sura!RazzSmile))
Glumeam!!Razz
Sus In jos
DaDuSH
Membru Elite
Membru Elite
DaDuSH


Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Demacia, Valoran

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 11:51 am

Defapt ai facut 8 pt 7 fete Smile) oricum gg, 10 si +
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: ceva nou    7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 12:00 pm

cheers cheers cheers [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Samanca spionandusi prietenul! la prin inselando! cu o alta samanca [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre ByDark in Joi Mai 12, 2011 12:11 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 12:06 pm

Foarte frumos coloringul , dar cam simplute Razz


Oricum bravoo !! Sunt super !!
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: shhhhhhhhhhh   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 4:01 am

ms mltt:$:$::X

Inca ceva nou!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 10:42 am

Nice
Sus In jos
ѕтя8кℓαω
Membru Elite
Membru Elite
ѕтя8кℓαω


Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 34
Localizare : ¢яαισνα

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 10:53 am

GG
Sus In jos
http://survivorseries.winnerforum.net/
zmR
Membru
Membru
zmR


Data de inscriere : 17/02/2011
Varsta : 33
Localizare : I do not know where

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeSam Mai 14, 2011 5:30 am

bv FINULE 10 astept sa vad care baieti:P
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeSam Mai 14, 2011 7:38 am

Bravoooooooooooooooo Smile) Enigmoooooooooooooooooooooo
Sus In jos
pită_cu_gem
Membru
Membru
pită_cu_gem


Data de inscriere : 13/05/2011

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeSam Mai 14, 2011 12:52 pm

Bv dar data vitoare incearca sa iei mai putin de pe net si sa incerci photoshop nu photoscape ..numa la prima poza a lui lavi mam uitat si miam dat seama de photoscape...se vede dupa rama si efectele alea...laaso balta;|
EDIT: la alu lore e efectu ala sa se vada mai vechi si poza cu shamana e de pe google...sii iti zic cum se numeste si ala sa faci aia cu alb Lens flare...deci macar recunoaste ca e photoscape
Sus In jos
xXxNightAnGeLxXx
V.I.P.
V.I.P.
xXxNightAnGeLxXx


Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 27
Localizare : Constanta ;)

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeSam Mai 14, 2011 10:23 pm

pita cu gem a scris:
Bv dar data vitoare incearca sa iei mai putin de pe net si sa incerci photoshop nu photoscape ..numa la prima poza a lui lavi mam uitat si miam dat seama de photoscape...se vede dupa rama si efectele alea...laaso balta;|
EDIT: la alu lore e efectu ala sa se vada mai vechi si poza cu shamana e de pe google...sii iti zic cum se numeste si ala sa faci aia cu alb Lens flare...deci macar recunoaste ca e photoscape

Nu trebuie sa recunoasca... noi toti stiam ca el face poze in photoscape... Esti mai nou si nah... nai aflat ink Wink
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: salutare:)   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeSam Mai 14, 2011 11:11 pm

pita cu gem a scris:
Bv dar data vitoare incearca sa iei mai putin de pe net si sa incerci photoshop nu photoscape ..numa la prima poza a lui lavi mam uitat si miam dat seama de photoscape...se vede dupa rama si efectele alea...laaso balta;|
EDIT: la alu lore e efectu ala sa se vada mai vechi si poza cu shamana e de pe google...sii iti zic cum se numeste si ala sa faci aia cu alb Lens flare...deci macar recunoaste ca e photoscape

Smile Frate in primul rand am specificat destul de clar ca pozele sunt pe photoescape:) 2 la mana gandeste inainte sa zc cva:) poate renderul shaman e pe net dar poza asa cum e facuta nu e;) te asigur ca e facuta de mn 100%daca nu sti nu vorbi:) iti pot aduce argumente ca e facuta de mn:) 3 la mana... cand faceam eu lucrari in ps... tu nu stiai cei ala....

Mda esti nou te inteleg:) dar data viitoare nu mai posta sa pari pe interesantul pt ca nu esti:) daca stiai mai ziceam:) dar numi da lecti mie:)

si uite sa vezi ca nu e deepe net:) aia cu samani:)

Am combinat asta: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cu asta: Smile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sh a iesit asta:) : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Sa nu zici ca si asta e depe google ca mai spart:)
Sus In jos
appLy
Membru
Membru
appLy


Data de inscriere : 01/01/2011

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeDum Mai 15, 2011 12:34 am

gg frt
Sus In jos
pită_cu_gem
Membru
Membru
pită_cu_gem


Data de inscriere : 13/05/2011

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeDum Mai 15, 2011 4:19 am

ps=photoshop deci iara minti maaaaa copile si photoscape e aiurea rau de ex eu de 7luni am aflat de photoshop si le am deja cu el dar tu ?poti sa faci de mix copil cu photoscapec a nu faci ce poze fac eu in phtotoshop ...O sa revin cu un edit cu o poza in photoshop dar dupa satpamana asta caci trebe sa invat ca dau teza:|
Sus In jos
Ninja4Ever
Membru
Membru
Ninja4Ever


Data de inscriere : 09/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeDum Mai 15, 2011 4:23 am

pita cu gem a scris:
ps=photoshop deci iara minti maaaaa copile si photoscape e aiurea rau de ex eu de 7luni am aflat de photoshop si le am deja cu el dar tu ?poti sa faci de mix copil cu photoscapec a nu faci ce poze fac eu in phtotoshop ...O sa revin cu un edit cu o poza in photoshop dar dupa satpamana asta caci trebe sa invat ca dau teza:|


ma copile...

ai venit aici sa comentezi?

nu coneaza sa fie photoscape / photoshop

INTENTIA Conteaza

eu unu pe tne care nu sti sa apreciezi cv nu te suport

imi vine sa te omor Smile

nu totu trb sa fie de exper Smile

deci mai bne taci si inghite Smile
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeDum Mai 15, 2011 6:08 am

Ce bine le`ai combinat Smile
Sus In jos
ѕтя8кℓαω
Membru Elite
Membru Elite
ѕтя8кℓαω


Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 34
Localizare : ¢яαισνα

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeDum Mai 15, 2011 7:23 am

sunt combinate ff bine
Sus In jos
http://survivorseries.winnerforum.net/
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Img noua!!!!!!!    7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeDum Mai 15, 2011 10:21 am

Ce zicetzi???Very Happy


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
pită_cu_gem
Membru
Membru
pită_cu_gem


Data de inscriere : 13/05/2011

7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 3:52 am

Ninja4Ever a scris:
pita cu gem a scris:
ps=photoshop deci iara minti maaaaa copile si photoscape e aiurea rau de ex eu de 7luni am aflat de photoshop si le am deja cu el dar tu ?poti sa faci de mix copil cu photoscapec a nu faci ce poze fac eu in phtotoshop ...O sa revin cu un edit cu o poza in photoshop dar dupa satpamana asta caci trebe sa invat ca dau teza:|


ma copile...

ai venit aici sa comentezi?

nu coneaza sa fie photoscape / photoshop

INTENTIA Conteaza

eu unu pe tne care nu sti sa apreciezi cv nu te suport

imi vine sa te omor Smile

nu totu trb sa fie de exper Smile

deci mai bne taci si inghite Smile
Tu vb Smile)) tu ...ma copile NeutralNeutral Tu ai grija de conturi:| Ma sti contu dar13mb?eu sunt ala care la luat si vreau sa-ti zic ca are succes pe Pegasus acuma;) deci shut up ai pierdut un cont de 53 pe ro frate;)
Si in al2lea rand eu nu am folosit hack k?insa tu? dar sa terminam cu discutile astea ca nuv reau sa se inchida topicul din cauza mea
...Si cel cu imaginile ..sunt foarte bune/frumoase pentru photoscape ...lasa un pm si iti dau link cu photoshop sunt sigur ca o sa realizezi ceva foarte frumos
Si scz de jigniri credeam ca tot mentionezi ca sunt photoshop:|..Bv sunt excelente pentru photoscape
Sus In jos
Continut sponsorizat





7Wallpapere pt 7 fete depe game! Empty
MesajSubiect: Re: 7Wallpapere pt 7 fete depe game!   7Wallpapere pt 7 fete depe game! Icon_minitime

Sus In jos
 
7Wallpapere pt 7 fete depe game!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» game game o zi de a ta ma intreb ce o zice pepsy(e joc)
» JOC: BAIETI CONTRA FETE ^^
» Cine e cel mai bun jucator depe red votati
» Mesaj Pentru RockAngel depe red..
» (Game)Rime Amuzante(Game)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: