Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaBlocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
RadyRady15
Membru
Membru



Data de inscriere : 25/04/2011

Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?  Empty
MesajSubiect: Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?    Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?  Icon_minitimeMar Apr 26, 2011 12:21 am

Buna ,
sunt blocat in Muntele sohan in centru . Defiecare data cand incerc sa intru in caracter nici nu mie se incarca un sfert si ma scoate din joc .
Am incercat sa dau pe Unlock dar nu integ cat trebuie sa astept ... Imi zice :
Sie sind noch keine 5 Minuten ausgeloggt. Sie müssen noch 156 Minuten und 26 Sekunden warten.
Trebuie sa astept 156 min si 26 sec ? Question
Va rog un raspuns ! :help
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?  Empty
MesajSubiect: Re: Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?    Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?  Icon_minitimeMar Apr 26, 2011 1:26 am

da trebe sa astepti
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?  Empty
MesajSubiect: Re: Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?    Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?  Icon_minitimeMar Apr 26, 2011 1:37 am

Ca sa mearga trb sa fii off de 5 min de pe cont dp care dai unlock si dp sa mai astepti ink 5 min ca sa fii telportat in map1 Wink si nu trb sa astepti 156 min..:-j
Sus In jos
RadyRady15
Membru
Membru



Data de inscriere : 25/04/2011

Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?  Empty
MesajSubiect: Re: Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?    Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?  Icon_minitimeMar Apr 26, 2011 1:46 am

Am facut asa :
am iesit de 15 min de pe cont am dat pe Unlock (aici e intrebare cat trebuie sa astept? ) si stau 5min si dupia intru pe cont .
Intrebarea mea este cat trebuie sa astept cand imi scrie : Sie sind noch keine 5 Minuten ausgeloggt. Sie müssen noch 152 Minuten und 58 Sekunden warten. ???
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?  Empty
MesajSubiect: Re: Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?    Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?  Icon_minitimeMar Apr 26, 2011 2:11 am

astepti 10 minute..sa fi mai sig ca-ti merge:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?  Empty
MesajSubiect: Re: Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?    Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?  Icon_minitime

Sus In jos
 
Blocat in Muntele Sohan in centru , cat trebuie sa astept ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Caracter blocat
» Bug pe "Muntele Sohan"
» Blocat V4@@@@@@HELP
» ce trebuie sa fac?
» Blocat in "Iadul"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: