Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaDe la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Aeryn
Membru
Membru
Aeryn


Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 33
Localizare : Baia Mare

De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO Empty
MesajSubiect: De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO   De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO Icon_minitimeJoi Mar 31, 2011 12:04 pm

Nume Caracte: Aeryn (Saman Dragon)
Regat: Galben
Breasla: BOA


Am intrat azi pe la ora 12:30 aveam lvl 85 si 3 skilluri la G1 si unul la G5 , si m-am pus sa imi fac P la toate 4 dupa care am mers in padure sa imi fac lvl 86 sa imi pot face al 5-lea P. Pe la ora 3 fara unsfert am iesit de pe metin , atunci avuseram lvl 86 si 4 P-uri si un M. La ora 22:30 am intrat inapoi pe joc si am vazut ca am inapoi lvl 85 si restu la fel ca inainte !!! Neutral Cum se poate rezolva sa imi pot primi Level-ul inapoi si skillurile inapoi la P?????
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO Empty
MesajSubiect: Re: De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO   De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO Icon_minitimeJoi Mar 31, 2011 9:59 pm

Aeryn a scris:
Nume Caracte: Aeryn (Saman Dragon)
Regat: Galben
Breasla: BOA


Am intrat azi pe la ora 12:30 aveam lvl 85 si 3 skilluri la G1 si unul la G5 , si m-am pus sa imi fac P la toate 4 dupa care am mers in padure sa imi fac lvl 86 sa imi pot face al 5-lea P. Pe la ora 3 fara unsfert am iesit de pe metin , atunci avuseram lvl 86 si 4 P-uri si un M. La ora 22:30 am intrat inapoi pe joc si am vazut ca am inapoi lvl 85 si restu la fel ca inainte !!! Neutral Cum se poate rezolva sa imi pot primi Level-ul inapoi si skillurile inapoi la P?????

sa dat rollback dupa cum erai aseara la ora 10..cam aiurea dar in fine...e bine ca nu ti'au disparut iteme
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO Empty
MesajSubiect: Re: De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO   De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO Icon_minitimeJoi Mar 31, 2011 10:10 pm

S`a dat rollback din cauza unor anumite probleme Wink

:closed
Sus In jos
Continut sponsorizat





De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO Empty
MesajSubiect: Re: De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO   De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO Icon_minitime

Sus In jos
 
De la lvl 86 inapoi la lvl 85???:OO
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ma primiti inapoi?:D
» Tradatoarele inapoi?
» Ma primiti inapoi?
» Anunt important despre server !
» YOo GodFather ma primitzi inapoi?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: