Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaMa reapuc de speed! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Ma reapuc de speed!

In jos 
+13
Isabella
|P|ikachu|
NinjaxesRO ^_^
sAAb
Hokage Cosmin
GodFather♥
ShowTime
cosmin89
XxXAdytzaXxX
Amethist
^_^ZCF^_^
♫JυѕтOνєя™♫
◎FrienD★
17 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 28
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 10:59 am

Salut sunt FrienD probabil ma cunosteti scuze ardeash pt ce sa intamplat mas reapuca de speed!Ma primiti inapoi?
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:01 am

Wb Smile Bine ai revenit si sper sa te integrezi din nou si sa iti faci noi prieteni!
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: ....   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:03 am

o
wb :>
te astept pe la galbeni Razz
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:18 am

Bine ai revenit ! geek
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:41 am

Wb
Sus In jos
cosmin89
Membru
Membru



Data de inscriere : 13/02/2011

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:58 am

◎FrienD★ a scris:
Salut sunt FrienD probabil ma cunosteti scuze ardeash pt ce sa intamplat mas reapuca de speed!Ma primiti inapoi?


eu unu m-am saturat de voi care tot faceti topicuri d'astea... ce mare kkt daca ai venit? se face serveru mai frumos? o sa fie mai smecher cu tine pe aici?... mai las-o draq de trb si cu tine si fara tine-i la fel



hai ceaw
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:13 pm

Cosmin99 vei lua ban ai warn 4 Wink.. el a fost din staf au fost niste discutsi cand a plecat.. nu te mai baga daca nu sti Smile.. !

La dicutsii libere se poate vb despre orice in limita bunului simt si nu topicuri facute pt mesaje , daca vrei sa anunti ca te`ai reapucat dinou nu este interzis ! Wink
Sus In jos
ShowTime
Membru
Membru
ShowTime


Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 29
Localizare : pRin m3tYn :D

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:56 pm

Eo vam zis k asa face:)) pleaka si vine inapoi peste 2-3 saptamani nush dc faceti asta fratilor sa fiti mai interesanti? Neutral
(Scris de SamanHelter Wink )
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 12:43 am

ѕαмαηнєℓтєя a scris:
Eo vam zis k asa face:)) pleaka si vine inapoi peste 2-3 saptamani nush dc faceti asta fratilor sa fiti mai interesanti? Neutral
(Scris de SamanHelter Wink )

Bine ai revenit! Wink
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Hokage Cosmin
Membru Elite
Membru Elite
Hokage Cosmin


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 27
Localizare : Pe forum mai ales pe chat :))

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 3:18 am

FRIEEND bine ai reveni maah Smile)



Totusi credeam ca o sa lipsesti putin mai mult Smile)
Sus In jos
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 28
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 3:30 am

Am incercat sa uit de speed dar nu sa putut multumesc celor care ma primesc ma vezi gasi pe regatul rosu!
Sus In jos
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 4:46 am

ObsessionDoll a scris:
Cosmin99 vei lua ban ai warn 4 Wink.. el a fost din staf au fost niste discutsi cand a plecat.. nu te mai baga daca nu sti Smile.. !

La dicutsii libere se poate vb despre orice in limita bunului simt si nu topicuri facute pt mesaje , daca vrei sa anunti ca te`ai reapucat dinou nu este interzis ! Wink

ObsessionDoll , i-ai dat warn 4 ? sau avea deja ?

Bine ai revenit Smile

si da ma ala cu gura mare , o sa fie mai frumos cu el , prieteni noi, daca tu nu il cunosti treaba ta Evil or Very Mad
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 4:55 am

sAAb a scris:
ObsessionDoll a scris:
Cosmin99 vei lua ban ai warn 4 Wink.. el a fost din staf au fost niste discutsi cand a plecat.. nu te mai baga daca nu sti Smile.. !

La dicutsii libere se poate vb despre orice in limita bunului simt si nu topicuri facute pt mesaje , daca vrei sa anunti ca te`ai reapucat dinou nu este interzis ! Wink

ObsessionDoll , i-ai dat warn 4 ? sau avea deja ?

Bine ai revenit Smile

si da ma ala cu gura mare , o sa fie mai frumos cu el , prieteni noi, daca tu nu il cunosti treaba ta Evil or Very Mad


Avea.. stai linistit nu dau warn 4 pe chestii de genu ! Wink
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 6:15 am

Bine ai revenit my friend Smile) cheers
Sus In jos
|P|ikachu|
Membru
Membru
|P|ikachu|


Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 29

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 8:03 am

Raul ..sunt Alex .....cel din A6A D si te rog frumos macar acum fi cinstit si recunoaste ca ai 12ani lol!
Si WB..sa vi la galbenbi ca tiam zis ca te ajut cu iteme aGM dar recunoaste!!!!
Sus In jos
cosmin89
Membru
Membru



Data de inscriere : 13/02/2011

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 11:32 am

ObsessionDoll a scris:
sAAb a scris:
ObsessionDoll a scris:
Cosmin99 vei lua ban ai warn 4 Wink.. el a fost din staf au fost niste discutsi cand a plecat.. nu te mai baga daca nu sti Smile.. !

La dicutsii libere se poate vb despre orice in limita bunului simt si nu topicuri facute pt mesaje , daca vrei sa anunti ca te`ai reapucat dinou nu este interzis ! Wink

ObsessionDoll , i-ai dat warn 4 ? sau avea deja ?

Bine ai revenit Smile

si da ma ala cu gura mare , o sa fie mai frumos cu el , prieteni noi, daca tu nu il cunosti treaba ta Evil or Very Mad


Avea.. stai linistit nu dau warn 4 pe chestii de genu ! Wink


asa iau ban si ? fac alt cont si tot asa... mare scoafala...
si nush ce va ambalati atata... Smile) hai ca o sa fac si eu un topic smecher " Il primiti inapoi pe fratele vostru TSfarmer care v-a rupea cu x3-ul pe unde v-a prindea ?"=))))))))))) hai ca sunt si sincer....Smile)))
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 12:35 pm

cosmin89 a scris:
ObsessionDoll a scris:
sAAb a scris:
ObsessionDoll a scris:
Cosmin99 vei lua ban ai warn 4 Wink.. el a fost din staf au fost niste discutsi cand a plecat.. nu te mai baga daca nu sti Smile.. !

La dicutsii libere se poate vb despre orice in limita bunului simt si nu topicuri facute pt mesaje , daca vrei sa anunti ca te`ai reapucat dinou nu este interzis ! Wink

ObsessionDoll , i-ai dat warn 4 ? sau avea deja ?

Bine ai revenit Smile

si da ma ala cu gura mare , o sa fie mai frumos cu el , prieteni noi, daca tu nu il cunosti treaba ta Evil or Very Mad


Avea.. stai linistit nu dau warn 4 pe chestii de genu ! Wink


asa iau ban si ? fac alt cont si tot asa... mare scoafala...
si nush ce va ambalati atata... Smile) hai ca o sa fac si eu un topic smecher " Il primiti inapoi pe fratele vostru TSfarmer care v-a rupea cu x3-ul pe unde v-a prindea ?"=))))))))))) hai ca sunt si sincer....Smile)))



Nu mai posta doar pt a face un nr de mesaje daca ai cv de spus in legatura cu subiectul spune daca nu incearca sa pierzi obiceiul de a posta pentru nr de mesaje!


Friend bn ai revenit! Smile
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Q
Membru Elite
Membru Elite
Q


Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 28
Localizare : ♥Moldova Noua♥

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 1:52 am

-Welcome back ;Wink!
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 4:15 am

wb friend...xD
Sus In jos
NightDemon
Membru Elite
Membru Elite
NightDemon


Data de inscriere : 15/02/2011
Localizare : DuPa CoLt ;x

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 9:39 am

Wb geek
Sus In jos
bebeblog
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/03/2011

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 11:56 am

dar acest metin nu treb downloadat
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 1:50 pm

|P|ikachu| a scris:
Raul ..sunt Alex .....cel din A6A D si te rog frumos macar acum fi cinstit si recunoaste ca ai 12ani lol!
Si WB..sa vi la galbenbi ca tiam zis ca te ajut cu iteme aGM dar recunoaste!!!!

Friend Question e adv ce spune Pikachu? Evil or Very Mad
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeMier Mar 02, 2011 1:58 am

|P|ikachu| a scris:
Raul ..sunt Alex .....cel din A6A D si te rog frumos macar acum fi cinstit si recunoaste ca ai 12ani lol!
Si WB..sa vi la galbenbi ca tiam zis ca te ajut cu iteme aGM dar recunoaste!!!!


ma tu esti a sasea si ai 15 ani?Smile)))
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 28
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeMier Mar 02, 2011 2:21 am

NinjaxesRO™ a scris:
|P|ikachu| a scris:
Raul ..sunt Alex .....cel din A6A D si te rog frumos macar acum fi cinstit si recunoaste ca ai 12ani lol!
Si WB..sa vi la galbenbi ca tiam zis ca te ajut cu iteme aGM dar recunoaste!!!!

Friend Question e adv ce spune Pikachu? Evil or Very Mad
Nici nu stiu cine este ala:))))Daca aveam 12 recunosteam nu eram un prefacut!Razz
Sus In jos
|P|ikachu|
Membru
Membru
|P|ikachu|


Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 29

Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitimeJoi Mar 03, 2011 4:43 am

◎FrienD★ a scris:
NinjaxesRO™ a scris:
|P|ikachu| a scris:
Raul ..sunt Alex .....cel din A6A D si te rog frumos macar acum fi cinstit si recunoaste ca ai 12ani lol!
Si WB..sa vi la galbenbi ca tiam zis ca te ajut cu iteme aGM dar recunoaste!!!!

Friend Question e adv ce spune Pikachu? Evil or Very Mad
Nici nu stiu cine este ala:))))Daca aveam 12 recunosteam nu eram un prefacut!Razz

Wa sunt ALEX SOICA DIN A6A D si tu esti RAUL CIOBANU DIN A6A A si tot imi ceri iteme GM in pauza f m m!!!
Si acuma nu sti cinbe is?las ca te bat maine la scoala ca sa vezi cine is si sa nu mai minti aicea in Christosu si biserica mati de ratat!!!
sa vezi ce te abt maine la scoala!!si sa vi cu robi si ala mik numa ca ii rezolva mara si pe aia !!fmm de gay ratat sami abg pulan familia te de unguri acuma nu mai recunosti?
si cand imi zikeai la scoala ca isabbela e baiat gay si ca obeseion doll si mylar si criminal girl toti sunt baieti ?iti aduki maminte in plamani mati?
las ca te abt maine pana recunosti aicea ca ao 12 ani!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ma reapuc de speed! Empty
MesajSubiect: Re: Ma reapuc de speed!   Ma reapuc de speed! Icon_minitime

Sus In jos
 
Ma reapuc de speed!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» As vrea sa ma reapuc si eu de joc:$
» re! ma reapuc de wallpapers
» Eu ma las de speed
» De pe RO pe SPEED
» Sal Ro speed:)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: