Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaBREASLA... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 BREASLA...

In jos 
+2
alexis01
kiduletzz
6 participanți
AutorMesaj
kiduletzz
Membru
Membru
kiduletzz


Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 30
Localizare : in your eyes...:P:P

BREASLA... Empty
MesajSubiect: BREASLA...   BREASLA... Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 1:44 pm

Recrutam membrii pt breasla EliteArmy....cate cv despre ea...lv 20....membrii buni....prietenosi....regat blue


daca sunteti interesati dati pm in joc.....la..:



Fraude,XSpiK3X,KingOfKings1,Stone..... Razz Razz



cheers cheers
Sus In jos
alexis01
Membru
Membru
alexis01


Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Drobeta Turnu Severin

BREASLA... Empty
MesajSubiect: Re: BREASLA...   BREASLA... Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 2:21 pm

kiduletzz a scris:
Recrutam membrii pt breasla EliteArmy....cate cv despre ea...lv 20....membrii buni....prietenosi....regat blue


daca sunteti interesati dati pm in joc.....la..:



Fraude,XSpiK3X,KingOfKings1,Stone..... Razz Razz



cheers cheers


Mda... Asa guilda...asa playeri... Stone ala e un mare papa-lapte care numai cu injuratu e bun... ( Nu ziceti ca nu-i asa ca va bag sub nas 20 de printuri depe striga, cand se cearta cu altii si-i injura de toate natiile) ... In plus nu stiu dece va tot ambalati... Heretics face legea pe server momentan si-n continuare tot ei ... cius :*


Succes cu breasla ...
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

BREASLA... Empty
MesajSubiect: Re: BREASLA...   BREASLA... Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 10:52 pm

kiduletzz a scris:
Recrutam membrii pt breasla EliteArmy....cate cv despre ea...lv 20....membrii buni....prietenosi....regat blue


daca sunteti interesati dati pm in joc.....la..:



Fraude,XSpiK3X,KingOfKings1,Stone..... Razz Razz



cheers cheers


bah da schimba poza unde drq te crezi ai copiato dupa mine:@
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

BREASLA... Empty
MesajSubiect: Re: BREASLA...   BREASLA... Icon_minitimeDum Ian 09, 2011 2:46 am

alexis01 a scris:
kiduletzz a scris:
Recrutam membrii pt breasla EliteArmy....cate cv despre ea...lv 20....membrii buni....prietenosi....regat blue


daca sunteti interesati dati pm in joc.....la..:



Fraude,XSpiK3X,KingOfKings1,Stone..... Razz Razz



cheers cheers


Mda... Asa guilda...asa playeri... Stone ala e un mare papa-lapte care numai cu injuratu e bun... ( Nu ziceti ca nu-i asa ca va bag sub nas 20 de printuri depe striga, cand se cearta cu altii si-i injura de toate natiile) ... In plus nu stiu dece va tot ambalati... Heretics face legea pe server momentan si-n continuare tot ei ... cius :*


Succes cu breasla ...

Heretics zici? Acolo din cate cunosc sunt doar setati...intr'o zi...cand o sa fim mai multi playeri online in EliteArmy...sper sa nu mai refuzati declaratia de war...si asa...nu aveti cum sa ne bateti cu seturile... Wink

Dintre cei mai buni din breasla si cei mai activi de la noi, avem asa: Sura, Warrior, Ninja...nu aveti cum sa puneti toate seturile deodata lol! lol! lol!

Si da Stone chiar are probleme grave cu comportamentul Smile) nu neg asta...dar nu conteaza asta in timpul unui war...asa ca o sa vedem ce breasla face legea...
Sus In jos
alexis01
Membru
Membru
alexis01


Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Drobeta Turnu Severin

BREASLA... Empty
MesajSubiect: Re: BREASLA...   BREASLA... Icon_minitimeDum Ian 09, 2011 3:17 am

Fraude4Ever a scris:
alexis01 a scris:
kiduletzz a scris:
Recrutam membrii pt breasla EliteArmy....cate cv despre ea...lv 20....membrii buni....prietenosi....regat blue


daca sunteti interesati dati pm in joc.....la..:



Fraude,XSpiK3X,KingOfKings1,Stone..... Razz Razz



cheers cheers


Mda... Asa guilda...asa playeri... Stone ala e un mare papa-lapte care numai cu injuratu e bun... ( Nu ziceti ca nu-i asa ca va bag sub nas 20 de printuri depe striga, cand se cearta cu altii si-i injura de toate natiile) ... In plus nu stiu dece va tot ambalati... Heretics face legea pe server momentan si-n continuare tot ei ... cius :*


Succes cu breasla ...

Heretics zici? Acolo din cate cunosc sunt doar setati...intr'o zi...cand o sa fim mai multi playeri online in EliteArmy...sper sa nu mai refuzati declaratia de war...si asa...nu aveti cum sa ne bateti cu seturile... Wink

Dintre cei mai buni din breasla si cei mai activi de la noi, avem asa: Sura, Warrior, Ninja...nu aveti cum sa puneti toate seturile deodata lol! lol! lol!

Si da Stone chiar are probleme grave cu comportamentul Smile) nu neg asta...dar nu conteaza asta in timpul unui war...asa ca o sa vedem ce breasla face legea...




=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))=)))))))))))))))))))))))))))))) eu va bat singur mah=)))) =))))) =))) n-am refuzat niciodata=))) aici minti de rupi aseara am dat de 10ori war la topten si-au refuzat... si voi la fel=))) si pretenu:))) eu daca intru la war si sunt si sura si samani si ninja si warriori pe mine si nu mor...Smile)) :-J nu aveti sanse=)) va bat singur pe pariu ...Smile) cica voi faceti legea ...hai ca revin cu print Smile))pfffiii-lor
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 25
Localizare : Oriunde :P

BREASLA... Empty
MesajSubiect: Re: BREASLA...   BREASLA... Icon_minitimeDum Ian 09, 2011 5:05 am

Fara cearta ... Linistea devine scandal


T.C.
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

BREASLA... Empty
MesajSubiect: Re: BREASLA...   BREASLA... Icon_minitimeDum Ian 09, 2011 7:09 am

Vezi cum vb ma ca acum te'am iertat data viitoare ai warn!

Ptr reptila!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





BREASLA... Empty
MesajSubiect: Re: BREASLA...   BREASLA... Icon_minitime

Sus In jos
 
BREASLA...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Breasla....
» Caut breasla:)
» Breasla NeverStop
» Propunere breasla
» Breasla Noua.....:)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: