Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasafelicitari pentru toti  [clik] EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 felicitari pentru toti [clik]

In jos 
+2
DarkyFunnky
aLEx ;
6 participanți
AutorMesaj
aLEx ;
Membru
Membru
aLEx ;


Data de inscriere : 31/12/2010

felicitari pentru toti  [clik] Empty
MesajSubiect: felicitari pentru toti [clik]   felicitari pentru toti  [clik] Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 3:07 am

Am intrat si eu pe forum , sunt "αℓєχ ;x" si am intrat pe contu` asta, pentru ca pe celalalt am interdictie pana pe 10.




Am vazut ca multi dintre voi au un grad pe forum , si vreau sa ii felicit ..



Cum sa va spun si eu , eu cred ca si eu as merita asta ...


Nu vreau sa fiu insistent , dar , cred ca am dat destule raspunsuri la ( nelamuriri ) sau ( discutii libere) prin care ajut playeri in diferite probleme . Nu incepeti sa`mi spuneti ca MOD sau HELPER nu primeste oricine . Sunt de acord, dar sunt si eu pe acest forum de ceva timp , si am citit regulamentul de zeci de ori .


Asa ca : [GA]Angel , [GA]Ardeash , ganditi-va la asta Wink


Pot sa bag mana in foc ca eu stau cel mai mult pe forum si astept sa aiba cate un player o nelamurire sau ceva de genu`.




DECI , INCA ODATA , FELICITARI !!!!!
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

felicitari pentru toti  [clik] Empty
MesajSubiect: Re: felicitari pentru toti [clik]   felicitari pentru toti  [clik] Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 3:17 am

Ms...
App... uh ai interdictie pana pe 10...si mai vrei mod sau helper..? Adik sti atat de bn regulamentu ca ai ban temporar si presupun ca e pt post-hunt...
Sus In jos
aLEx ;
Membru
Membru
aLEx ;


Data de inscriere : 31/12/2010

felicitari pentru toti  [clik] Empty
MesajSubiect: Re: felicitari pentru toti [clik]   felicitari pentru toti  [clik] Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 3:19 am

๑۩۞۩๑☢✖☆๒lคςк๓คภ☆✖☢๑۩۞۩๑ a scris:
Ms...
App... uh ai interdictie pana pe 10...si mai vrei mod sau helper..? Adik sti atat de bn regulamentu ca ai ban temporar si presupun ca e pt post-hunt...
..Si doresc sa ma iertati , pentru ca , daca as face un printscreen de cate ori mai gresiti ... Eu vreau sa fiu prieten cu voi , sa ma iertati pentru greselile si neintelegerile de care am dat dovada uneori, si toate cele bune . Eu am zis doar , ca as merita si eu ..nu este un ordin , deci Smile Gandeste-te inainte Smile
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

felicitari pentru toti  [clik] Empty
MesajSubiect: Re: felicitari pentru toti [clik]   felicitari pentru toti  [clik] Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 3:41 am

aLEx ; a scris:
๑۩۞۩๑☢✖☆๒lคςк๓คภ☆✖☢๑۩۞۩๑ a scris:
Ms...
App... uh ai interdictie pana pe 10...si mai vrei mod sau helper..? Adik sti atat de bn regulamentu ca ai ban temporar si presupun ca e pt post-hunt...
..Si doresc sa ma iertati , pentru ca , daca as face un printscreen de cate ori mai gresiti ... Eu vreau sa fiu prieten cu voi , sa ma iertati pentru greselile si neintelegerile de care am dat dovada uneori, si toate cele bune . Eu am zis doar , ca as merita si eu ..nu este un ordin , deci Smile Gandeste-te inainte Smile


Da chiar meriti Very Happy
Sus In jos
aLEx ;
Membru
Membru
aLEx ;


Data de inscriere : 31/12/2010

felicitari pentru toti  [clik] Empty
MesajSubiect: Re: felicitari pentru toti [clik]   felicitari pentru toti  [clik] Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 3:43 am

bLaCkSiLvEr a scris:
aLEx ; a scris:
๑۩۞۩๑☢✖☆๒lคςк๓คภ☆✖☢๑۩۞۩๑ a scris:
Ms...
App... uh ai interdictie pana pe 10...si mai vrei mod sau helper..? Adik sti atat de bn regulamentu ca ai ban temporar si presupun ca e pt post-hunt...
..Si doresc sa ma iertati , pentru ca , daca as face un printscreen de cate ori mai gresiti ... Eu vreau sa fiu prieten cu voi , sa ma iertati pentru greselile si neintelegerile de care am dat dovada uneori, si toate cele bune . Eu am zis doar , ca as merita si eu ..nu este un ordin , deci Smile Gandeste-te inainte Smile


Da chiar meriti Very Happy
Multumesc Smile
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

felicitari pentru toti  [clik] Empty
MesajSubiect: Re: felicitari pentru toti [clik]   felicitari pentru toti  [clik] Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 3:44 am

Apropo nu faceti topic off ca inchid topicu!
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

felicitari pentru toti  [clik] Empty
MesajSubiect: Re: felicitari pentru toti [clik]   felicitari pentru toti  [clik] Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 3:58 am

ms santa santa
Sus In jos
aLEx ;
Membru
Membru
aLEx ;


Data de inscriere : 31/12/2010

felicitari pentru toti  [clik] Empty
MesajSubiect: Re: felicitari pentru toti [clik]   felicitari pentru toti  [clik] Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 4:01 am

XxXAdytzaXxX a scris:
ms santa santa
Adytza , as merita sau nu ? pirat
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

felicitari pentru toti  [clik] Empty
MesajSubiect: Re: felicitari pentru toti [clik]   felicitari pentru toti  [clik] Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 4:14 am

Ms !.. geek
Sus In jos
aLEx ;
Membru
Membru
aLEx ;


Data de inscriere : 31/12/2010

felicitari pentru toti  [clik] Empty
MesajSubiect: Re: felicitari pentru toti [clik]   felicitari pentru toti  [clik] Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 4:15 am

Va rog frumos , sa lasati si o impresie tongue
De pilda : cum a scris bLaCkSiLvEr
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 25
Localizare : Oriunde :P

felicitari pentru toti  [clik] Empty
MesajSubiect: Re: felicitari pentru toti [clik]   felicitari pentru toti  [clik] Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 7:25 am

Vezi ? Un helper nar face asa topicuri ... Miai raspuns la fel ... Dar sper sa ai noroc ... Ai luat un ban .. Angel uita daca ai noroc


T.C.
Sus In jos
Continut sponsorizat





felicitari pentru toti  [clik] Empty
MesajSubiect: Re: felicitari pentru toti [clik]   felicitari pentru toti  [clik] Icon_minitime

Sus In jos
 
felicitari pentru toti [clik]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Felicitari pentru noile functii!
» Pentru voi toti
» Pentru toti prieteni mei
» Pentru toti cei care...
» O intrebare pentru toti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: