Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPuneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Kingdoo
Membru
Membru
Kingdoo


Data de inscriere : 18/11/2010

Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc) Empty
MesajSubiect: Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc)   Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc) Icon_minitimeLun Dec 06, 2010 6:48 am

Este foare simplu.Puneti cate o poza cu voi intrun metin nu conteaza ce metin este.Osa va dau eu cate o nota la poza si osa va zic numele.Bafta cu pozele
Sus In jos
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 28
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc) Empty
MesajSubiect: Re: Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc)   Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc) Icon_minitimeLun Dec 06, 2010 7:24 am

Eu nu pun dar va zic daca puneti poze din alte servere si arata sus numele(EDITATI NUMELE SERVERULUI RESPECTIV ) acelui server aveti ban!Wink
Sus In jos
Kingdoo
Membru
Membru
Kingdoo


Data de inscriere : 18/11/2010

Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc) Empty
MesajSubiect: Re: Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc)   Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc) Icon_minitimeLun Dec 06, 2010 8:40 am

doar speed
Metin2rospeed
Sus In jos
●๋•§ρℯℯdyyy●๋•
Membru
Membru
●๋•§ρℯℯdyyy●๋•


Data de inscriere : 12/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Giurgiu

Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc) Empty
MesajSubiect: Re: Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc)   Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc) Icon_minitimeLun Dec 06, 2010 9:11 am

Nu este RoSpeed dar nu scrie nici numele serverului pe nicaieri...Sper ca e bn Wink

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
maller
Membru
Membru
maller


Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 31
Localizare : Pe Metin2

Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc) Empty
MesajSubiect: Re: Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc)   Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc) Icon_minitimeLun Dec 06, 2010 9:49 am

mijto pozele
Sus In jos
Continut sponsorizat





Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc) Empty
MesajSubiect: Re: Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc)   Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc) Icon_minitime

Sus In jos
 
Puneti aici cele mai misto poze cu voi care vise pare mai misto (din joc)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cele mai haioase poze de pe speed;)
» Niste poze , cred eu cele mai bune ale mele !! Note !!
» Cele mai importante lucruri care trebuie sa le faci cand faci o imagine in photoshop
» Dau Pe Ro Pt Aici :Sa vedem care aveti :
» AICI ALEGETI CARE E CEL MAI BUN WAR DIN JOC:d INAFARA DE CEI MODATI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: