Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaUrat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...

In jos 
+7
sebiccc
Criss Angel
•Giuli•
DarkMeiden
racire
♫JυѕтOνєя™♫
ByEnigmaRevine
11 participanți
AutorMesaj
ByEnigmaRevine
Membru
Membru
ByEnigmaRevine


Data de inscriere : 27/11/2010

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 6:57 am

mai inteleg frate poate uni helperi mod pe forum ma urati dar dc va revarsati ura in sensu asta?

Dc ati inchis topiku anterior '''Ce va adus moshu..'' barim daca il inchideti fratilor bunu simt si bagati un topik inchis de X sau Y si motivu... inchideti asa doar ca ma urati pe mn? Crying or Very sad sa va fie rusine:-j halal... credeam si eu ca vati maturizat

Cel sau cea care lati inchis aveti bunu simt.. si barim spuneti aici.. cn la inchis sa nu mor prost..
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Re: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 7:10 am

ByEnigmaRevine a scris:
mai inteleg frate poate uni helperi mod pe forum ma urati dar dc va revarsati ura in sensu asta?

Dc ati inchis topiku anterior '''Ce va adus moshu..'' barim daca il inchideti fratilor bunu simt si bagati un topik inchis de X sau Y si motivu... inchideti asa doar ca ma urati pe mn? Crying or Very sad sa va fie rusine:-j halal... credeam si eu ca vati maturizat

Cel sau cea care lati inchis aveti bunu simt.. si barim spuneti aici.. cn la inchis sa nu mor prost..



AI dreptate dak cnv l-a inchis macar sa spuna motivul....aici iti dau dreptate.....cand e de laudat e de laudat cand e de critikat e de critikat!
Sus In jos
ByEnigmaRevine
Membru
Membru
ByEnigmaRevine


Data de inscriere : 27/11/2010

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: ssssssssssssssssssss   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 7:29 am

pai nu de alta man dar poate lau inchis din greseala ca am cerut topik close la subiectu cu bun venit etc..

Si probabil lau inchis din greseala si pe cel cu ce va adus mosu

Dar poate... au facuto si din ura invidie... si nui frumos.. daca vor sa faca ceva sa ma jigneasca prin msg alcva... dar nu sa inchida un topik cum era cel cu mosu ca era un topik saltaret... de amuzament si buna voie... nu jigneam pe nimeni prin el sau ceva gen... doar aflam si noi cam ce ganduri au fiecare playeri,,,,
Sus In jos
racire
Membru
Membru
racire


Data de inscriere : 24/09/2010
Localizare : paici pacolo :))

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Re: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 10:52 am

chiar asa si se vede ca cineva chiar te uraste
Sus In jos
DarkMeiden
Membru Elite
Membru Elite
DarkMeiden


Data de inscriere : 08/05/2010
Localizare : Deva

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Re: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 12:02 pm

da nesimtitule acu mai esti scmecher ma??? acu vi la noi hai dispari ma tradatorule!!!
Sus In jos
•Giuli•
Membru
Membru
•Giuli•


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 30
Localizare : De acolo de unde nici nu iti imaginezi , de acolo de unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca !

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Re: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 12:52 pm

Emanuel Neutral Daca erai thu in locul lui , iti placea sa iti spuna acelasi lucru ? Neutral Gandeste inainte sa spui ceva ...
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Re: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 1:14 pm

ByEnigmaRevine a scris:
mai inteleg frate poate uni helperi mod pe forum ma urati dar dc va revarsati ura in sensu asta?

Dc ati inchis topiku anterior '''Ce va adus moshu..'' barim daca il inchideti fratilor bunu simt si bagati un topik inchis de X sau Y si motivu... inchideti asa doar ca ma urati pe mn? Crying or Very sad sa va fie rusine:-j halal... credeam si eu ca vati maturizat

Cel sau cea care lati inchis aveti bunu simt.. si barim spuneti aici.. cn la inchis sa nu mor prost..
eu lam inchis multumit si hai ca iti zic si dece pentru ca faci topicuri in prostie Neutral
Sus In jos
ByEnigmaRevine
Membru
Membru
ByEnigmaRevine


Data de inscriere : 27/11/2010

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: sssssss   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 11:00 pm

asa criss era greu sa zici?Neutral si ce topikuri am facut mane?Neutral ala cu mosu si asta cu care amm zis ca revin... vai de mn:|

Hai dai si la asta tc....
Sus In jos
DarkMeiden
Membru Elite
Membru Elite
DarkMeiden


Data de inscriere : 08/05/2010
Localizare : Deva

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Re: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 11:53 pm

deki eu is constient cand gresesc si stiu ce o sa mi se faca ... dar dupa cate o facut nici angel nul mai iarta
Sus In jos
sebiccc
Membru
Membru



Data de inscriere : 06/09/2010

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Re: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 11:55 pm

EmAnUeL1 lasal in pace eu is tradatorul nu el . eu il .......... in gat pe GA angell pardon Ga prostu
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Re: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 5:26 am

sebiccc a scris:
EmAnUeL1 lasal in pace eu is tradatorul nu el . eu il .......... in gat pe GA angell pardon Ga prostu
ban ip
Sus In jos
♥☺†_ľnľmľó₤ẫŤħã_†☺♥
Membru
Membru
♥☺†_ľnľmľó₤ẫŤħã_†☺♥


Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe chat:>:>

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Re: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 5:29 am

ce lo apucat pe coilu asta
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Re: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 6:27 am

Daca vreti sa ramana topicul deschis terminati cu cearta!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Re: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 7:01 am

EmAnUeL1 a scris:
deki eu is constient cand gresesc si stiu ce o sa mi se faca ... dar dupa cate o facut nici angel nul mai iarta


Emanuel , tu ai ceva cu toata lumea , cand te`am intrebat pe cheat de ce miai furat itemele imi ziceai sa disparr de aici ca aberez ca nu stiu ce . ! Smile , acuma tot tu ai gura mare !Smile



Enygma din partea mea Bine ai revenit ! ;x

Apropo : de unde stii ca angel nu`l mai iarta? ;(
Sus In jos
ByEnigmaRevine
Membru
Membru
ByEnigmaRevine


Data de inscriere : 27/11/2010

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: ssssssssssssssssss   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 7:06 am

puteti da topik closed..

Si pt stirea ta draga manuel:)

cand a fost sv inchis... atunci cu faza cu hostu de a platit angel o amenda;)

Eu miam cerut scuze si tio poate zice el.. a zis ca nu e nimic chesti cu o adika neam fi impakat;)

Lam primit cu bratele deschise pe sv lu flapp app eu nam mai jucat metin de cand nu mai am fost primit aici

Buxu daca vezi te rog spune si o asa ca o mica dovada;) nici 1 saptamana nam mai stat pe sv ala si mamlasa tde metin pt ca nu vreau sa mai joc doar sa stau chat etc... si in fine pe scurt sa vad ce rasp are angel Embarassed
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Re: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:39 am

sebiccc a scris:
EmAnUeL1 lasal in pace eu is tradatorul nu el . eu il .......... in gat pe GA angell pardon Ga prostu

Ban Wink
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Empty
MesajSubiect: Re: Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...   Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi... Icon_minitime

Sus In jos
 
Urat din partea voastra...Care a inchis topik cititi...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care e cea mai mare greseala pe care ati facut-o in MT
» CARE ESTE CEA MAI PROASTA ZI A VOASTRA?
» SamanShow PARTEA A-III-A dedicatie pt fetele care se simt:))
» Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )
» Cititi e urgent.. cei care cunosc bucurestiul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: