Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaO problema(lag) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 O problema(lag)

In jos 
+5
คคг๏ภรt๏ภє
αℓєχ ;x
Robot
GooDNeZ
181297
9 participanți
AutorMesaj
181297
Membru
Membru



Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28

O problema(lag) Empty
MesajSubiect: O problema(lag)   O problema(lag) Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 6:54 am

Cand intru in joc, chiar daca nu fac nimic dupa 30sec-1min ma scoate de pe server Shocked Care este motivul ca nu pot face nimic, abia fac si lv Sad scratch
Sus In jos
GooDNeZ
Membru
Membru



Data de inscriere : 18/11/2010

O problema(lag) Empty
MesajSubiect: Re: O problema(lag)   O problema(lag) Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 7:02 am

la toata lumea se intampla si devine din ce in ce mai enervant lagu asta...
Sus In jos
181297
Membru
Membru



Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28

O problema(lag) Empty
MesajSubiect: Re: O problema(lag)   O problema(lag) Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 8:29 am

dar vad ca nu scoate pe toti, doar pe unii lol!
Sus In jos
Robot
Membru
Membru
Robot


Data de inscriere : 19/11/2010
Varsta : 111
Localizare : map 1

O problema(lag) Empty
MesajSubiect: Re: O problema(lag)   O problema(lag) Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 9:51 am

ma intreb cum de joaca astia?
Sus In jos
181297
Membru
Membru



Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28

O problema(lag) Empty
MesajSubiect: Re: O problema(lag)   O problema(lag) Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 9:59 am

aia ma intreb si eu... Dar eu abia pot sa ma loghez, ce sa mai zic de jucat Neutral lag, asta e
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

O problema(lag) Empty
MesajSubiect: Re: O problema(lag)   O problema(lag) Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 10:05 am

Sa stii ca majoritate mint.
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

O problema(lag) Empty
MesajSubiect: Re: O problema(lag)   O problema(lag) Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 11:14 am

poi sunt foarte multi jucatori care isi aduc caii care fac dueluri care cresc si din cauza prea multor jucatorii se foarmeaza lag si te scoate ca sa mai faca putin loc si din cauza celorlalte desigur.si te conecteaza foarte greu iti da eroare dar cu rabdarea treci si marea.
Sus In jos
NeWRock
Membru
Membru
NeWRock


Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 31
Localizare : In Spatele Tau !! :))

O problema(lag) Empty
MesajSubiect: Re: O problema(lag)   O problema(lag) Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 10:52 pm

Da,adevarat e si problema la lagg acum depinde si de PC vostru,nu se compara un PC Windows 97 cu max 100Rami si de unu Vista sau Win 8 cu peste 4 GBS RAM ... Basketball
Sus In jos
^ש´¯`×)ภเкยtzยς(x´¯`ש
Membru
Membru
^ש´¯`×)ภเкยtzยς(x´¯`ש


Data de inscriere : 21/06/2010
Localizare : La primu oras care te gandesti

O problema(lag) Empty
MesajSubiect: Re: O problema(lag)   O problema(lag) Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 4:19 am

Cum spune si NeWRock poate fi din cauza a doua lucuri cum ar fi primu lucru 1 poate conexiunea de internet sa fie supra solicitata sau al doilea sa aveti probleme cu pc adica nu in sens rau cum ar fi sa produci lag tu insuti cu utorrent si alte programe care solicita viteza calculatorului
Sus In jos
ByEnigmaRevine
Membru
Membru
ByEnigmaRevine


Data de inscriere : 27/11/2010

O problema(lag) Empty
MesajSubiect: sssssssssssssssssssserrrrrrrrrr   O problema(lag) Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 5:41 am

intrebarea e''De indata ce sti care e problema cum ai scris si la titlu{Lag} ce ce mai intrebi?

Dar totusi curiozitatea omoara pisica:)

1: lag mare provoaca scoaterea a mai multi playeri odata cu tine iar atunci la fel cum incerci tu a te conecta asa incearca si iei si nu te poate conecta odata cu iei pt ca e conectarea prea mare si te pune in asteptare...

2: poti avea tu o problema cu memoria pc-ului...

Cam atat:P study
Sus In jos
Andrei Şerban(intel2)
Membru
Membru
Andrei Şerban(intel2)


Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 25
Localizare : 0.0!

O problema(lag) Empty
MesajSubiect: Re: O problema(lag)   O problema(lag) Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 5:22 am

Sa lamurim odata pt totdeauna!
1. Prea multi playeri sunt obsedati de acest joc(rog jucatori sa nu se simta jigniti!)si dau de 300 de ori pe secunda connect!
2.Cand este lag,unii se incăpăţânează si insista facand miscari nenumarate de caracter,dau skilluri etc. si nu se opresc!
3.Daca am fi mai linistiti cand jucam ,nu neam conecta 10 de odata ,nu am crea efectul lag sa se intensifice(recunosc ca orice srv are lag dar trebuie decat
rabdare pana isi revine de la sine !).
NU MAI SUNT COMENTARII !CRED CA TE-AM LAMURIT!(poti sa fi tu cuminte cand e lag dar toti care joaca in acel moment trebuie sa inteleaga
asta!e deajuns 1 jucator sa nu se opreasaca din jucat ca sa darame serverul!!!)
Sper ca ti-am fost de folos.MULTUMESC!
Sus In jos
181297
Membru
Membru



Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28

O problema(lag) Empty
MesajSubiect: Re: O problema(lag)   O problema(lag) Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 5:34 am

chestiile astea le stiu si eu... dar ma chinui si la lv.. bat un monstru ma scoate-> si tot asa Evil or Very Mad
Sus In jos
Continut sponsorizat





O problema(lag) Empty
MesajSubiect: Re: O problema(lag)   O problema(lag) Icon_minitime

Sus In jos
 
O problema(lag)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» o problema
» Am si eu o problema
» Problema...
» Problema!!!
» Am si eu o problema

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: