Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPentru Angel EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Pentru Angel

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Pinpop-
Membru
Membru
Pinpop-


Data de inscriere : 05/11/2010
Localizare : Timisoara

Pentru Angel Empty
MesajSubiect: Pentru Angel   Pentru Angel Icon_minitimeMier Noi 17, 2010 10:41 am

Salut Angel,
Incerc sa-mi recuperez si eu itemele pentru care am donat, dar nu te gasesc niciodata Online pe chat,deoarece nu prea respecti programul acela Smile.Nu am motive sa ma cert cu tine dar tin sa precizez ca daca nu poti respecta programul macar nu-l mai pune,sau pune-l cand esti sigur ca poti intra la ora aceea,deoarece unii incearca sa fie intre orele acelea online dar tu nu esti.Acum este ora 20:37 Miercuri, si tu nici acum nu esti on...Luni ai fost online de la 20:00-21:00, dar pe mine nu m-ai bagat in seama,ti-am trimis pm pe la ora 20:40 dar tu nu mi-ai raspuns,la 21:00 ai spus ca despagubiriile vor continua maine(Marti) dar nici Marti nu te-ai prezenat.Te rog frumos daca poti sa stabilesti o ora in care poti sa fi si tu Online sa anunti aici.
Mersi anticipat.



*Rog pe cei care sunt vanatori de posturi si care nu ma pot ajuta cu nimic sa nu posteze aiurea.
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Pentru Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru Angel   Pentru Angel Icon_minitimeMier Noi 17, 2010 11:01 am

walleBOSSIKE a scris:
Salut Angel,
Incerc sa-mi recuperez si eu itemele pentru care am donat, dar nu te gasesc niciodata Online pe chat,deoarece nu prea respecti programul acela Smile.Nu am motive sa ma cert cu tine dar tin sa precizez ca daca nu poti respecta programul macar nu-l mai pune,sau pune-l cand esti sigur ca poti intra la ora aceea,deoarece unii incearca sa fie intre orele acelea online dar tu nu esti.Acum este ora 20:37 Miercuri, si tu nici acum nu esti on...Luni ai fost online de la 20:00-21:00, dar pe mine nu m-ai bagat in seama,ti-am trimis pm pe la ora 20:40 dar tu nu mi-ai raspuns,la 21:00 ai spus ca despagubiriile vor continua maine(Marti) dar nici Marti nu te-ai prezenat.Te rog frumos daca poti sa stabilesti o ora in care poti sa fi si tu Online sa anunti aici.
Mersi anticipat.



*Rog pe cei care sunt vanatori de posturi si care nu ma pot ajuta cu nimic sa nu posteze aiurea.


Angel nu a putut fi on nici ieri si nici azi deoarece are probleme cu netu!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
 
Pentru Angel
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pentru Domnul ardeash sau Angel pentru urmatorul videoclip pt server
» Pentru Angel
» PENTRU ANGEL!
» Pentru Angel ;X
» Pentru Angel.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: