Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaUN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Empty
MesajSubiect: UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU    UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 8:17 am

un singur lucru vreau sa stiu decand mi-am facut nou cont toti ati inceput sa sariti pe mine sa ma exludeti din prietenia voastra.Imi cer mii de scuze pentruca am reclamat atatea despre voi sper sa ma iertati ieu unul nu mai plec ca o sami fie dor de toti pe care iam cunoscut incodata SCUZE.
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 32
Localizare : In The Graveyard

UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Empty
MesajSubiect: Re: UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU    UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 8:38 am

mane iti zic ceva (respecta si vei fi respectat) Wink
Sus In jos
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Empty
MesajSubiect: Re: UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU    UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 8:40 am

Criss Angel a scris:
mane iti zic ceva (respecta si vei fi respectat) Wink


Pentru asta meriti 10 ! Like a Star @ heaven
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 32
Localizare : In The Graveyard

UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Empty
MesajSubiect: Re: UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU    UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 8:42 am

ms Smile
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Empty
MesajSubiect: Re: UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU    UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 8:47 am

multumesc de sfat sper sa imi deveniti prieteni buni cu toti de pe joc forum chat ms Smile
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Empty
MesajSubiect: Re: UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU    UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 8:55 am

AaronStone a scris:
un singur lucru vreau sa stiu decand mi-am facut nou cont toti ati inceput sa sariti pe mine sa ma exludeti din prietenia voastra.Imi cer mii de scuze pentruca am reclamat atatea despre voi sper sa ma iertati ieu unul nu mai plec ca o sami fie dor de toti pe care iam cunoscut incodata SCUZE.


De data asta esti iertat dar daca se mai intampla vei fi sanctionat!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Continut sponsorizat





UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Empty
MesajSubiect: Re: UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU    UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU  Icon_minitime

Sus In jos
 
UN SINGUR LUCRU VREA USA STIU
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» As vrea sa stiu.... :)
» Descrie intr-un singur cuvant
» Asi vrea si eu sa stiu
» Asi vrea sa stiu
» Scuzatima dar as vrea sa stiu o mica ... chestie !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: