Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaBa nenea GM  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Ba nenea GM

In jos 
+2
Marius Sorin
understrike
6 participanți
AutorMesaj
understrike
Membru
Membru
understrike


Data de inscriere : 21/05/2010
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Ba nenea GM  Empty
MesajSubiect: Ba nenea GM    Ba nenea GM  Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 11:56 pm

scuza-ma dar nu mai suport tocmai ce am facut P la 3 skilluri tu dai rr>? m-am chinuit cateva ore si tu dai RR ma las de metinu asta creeaza depententa scz de limbaj dar nu mai suport Sad(dc tre` sa dai mereu RR la caractere?? si la conturi Bye bye all joc pe metinu asta de cand e deschis dar ma las
Sus In jos
Marius Sorin
Membru
Membru
Marius Sorin


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 31

Ba nenea GM  Empty
MesajSubiect: Re: Ba nenea GM    Ba nenea GM  Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 12:01 am

Deci sa spun pe intelesul tau restartul s-a dat din cauza unui copil obsedat care tot flooda serverul si tu vii aici spunand ca nu mai suporti.Nu numai tu ai pierdut iteme etc!
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

Ba nenea GM  Empty
MesajSubiect: pentru curiozitatea ta    Ba nenea GM  Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 12:12 am

dupa cum vezi si tu am cateva reclamati pt tine
1.ai folosit limbaj peste limita bunului simt
2.sa resetat din cauza unor probleme de internet daca ai fi citit
3.decat sa ne vorbesti urat si sa strici atmosfera placuta si calma mai bine nu mai anuntai nimic dupa cum vezi nu esti singurul care sufera .


Edit by sAAb WARN 1 nu te mai baga in toate topicurile cu raspunsuri de astea risti BAN
Sus In jos
understrike
Membru
Membru
understrike


Data de inscriere : 21/05/2010
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Ba nenea GM  Empty
MesajSubiect: Re: Ba nenea GM    Ba nenea GM  Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 1:56 am

Stiu ca a flodat serverul si aron stone nu am injurat dar imi iesisem din minti dar am recuperat contul era un hacker care imi schimbase parola si am gasito imi pare rau Sad Exclamation Exclamation
Sus In jos
eu
Membru
Membru
eu


Data de inscriere : 10/11/2010

Ba nenea GM  Empty
MesajSubiect: Re: Ba nenea GM    Ba nenea GM  Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 2:04 am

Wa..eu is ninja..am 4 P'uri...leam faqt in 30 de min..sau chiar mai putin....nu te obliga nimeni sa joci...si apoi..nu esti u asa de cunoscut frate sa zici k ''Pleci''...dak erai Mod sau alt cv..mai ziceam..da esti un ''parlit '' de membru Smile)
Sus In jos
DarkMeiden
Membru Elite
Membru Elite
DarkMeiden


Data de inscriere : 08/05/2010
Localizare : Deva

Ba nenea GM  Empty
MesajSubiect: Re: Ba nenea GM    Ba nenea GM  Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 2:08 am

nu conteaza ce esti mod ,owner,gm... conteaza daca esti de treaba Smile
Sus In jos
understrike
Membru
Membru
understrike


Data de inscriere : 21/05/2010
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti

Ba nenea GM  Empty
MesajSubiect: Re: Ba nenea GM    Ba nenea GM  Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 2:28 am

eu a scris:
Wa..eu is ninja..am 4 P'uri...leam faqt in 30 de min..sau chiar mai putin....nu te obliga nimeni sa joci...si apoi..nu esti u asa de cunoscut frate sa zici k ''Pleci''...dak erai Mod sau alt cv..mai ziceam..da esti un ''parlit '' de membru Smile)

Ce te bagi tu? ma si enervezi trebuie neaparat sa fiu mod GM sau altceva?? ti-am zis ca ma las pt ca nu stiam parola acum o stiu taci ***
Sus In jos
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

Ba nenea GM  Empty
MesajSubiect: Re: Ba nenea GM    Ba nenea GM  Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 5:12 am

Incepeti cearta ?!


T.C.! Si bafta in continuare !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ba nenea GM  Empty
MesajSubiect: Re: Ba nenea GM    Ba nenea GM  Icon_minitime

Sus In jos
 
Ba nenea GM
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» nenea SpaWnN alias sLaYz0R in razboi pe sistem:))
» Jignire adusa la adresa mea de catre nenea Lolz0r

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: