Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCare freze vi se par tari(la baieti)?:> EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Care freze vi se par tari(la baieti)?:>

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
eu
Membru
Membru
eu


Data de inscriere : 10/11/2010

Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Empty
MesajSubiect: Care freze vi se par tari(la baieti)?:>   Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 6:49 am

Spuneti-va parerea despre frezele characterelor din joc...Mie la sura imi place acea peste ochi (neagra), la ninja,,acea verde si cu un fel de pleata :>,la warr acea cu batic (rosu) si la shaman...Acea cu plete...Very Happy ..Spuneti'va parerea!
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Empty
MesajSubiect: Re: Care freze vi se par tari(la baieti)?:>   Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 2:46 am

topic inutil
Sus In jos
eu
Membru
Membru
eu


Data de inscriere : 10/11/2010

Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Empty
MesajSubiect: Re: Care freze vi se par tari(la baieti)?:>   Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 2:54 am

am postat la discutii libere..aici poti vb de orice..in limita bunului simt..Neutral...
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Empty
MesajSubiect: Re: Care freze vi se par tari(la baieti)?:>   Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 10:50 pm

warn dublu dupa parerea mea si daca nu vrei sa fi prieten cu mine lasama in pace si nu mai comneta



Sus In jos
SpaWnN
Membru
Membru
SpaWnN


Data de inscriere : 13/10/2010
Varsta : 28
Localizare : In gradina Canada/L.A:))

Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Empty
MesajSubiect: Re: Care freze vi se par tari(la baieti)?:>   Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 11:06 pm

AaronStone nu te mai baga in topikurile facute de altii:| si de la un timp comentezi aiurea:|
Sus In jos
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Empty
MesajSubiect: Re: Care freze vi se par tari(la baieti)?:>   Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 11:16 pm

AaronStone a scris:
warn dublu dupa parerea mea si daca nu vrei sa fi prieten cu mine lasama in pace si nu mai comneta




COPILE , WARN 1 tu te bagi pe toate topicurile ! Faci asta ca sa obtii helper?


Sa stii ca nu iti iese



In limita bunului simt dar toti incepeti sa va certati .. !

T.C.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Empty
MesajSubiect: Re: Care freze vi se par tari(la baieti)?:>   Care freze vi se par tari(la baieti)?:> Icon_minitime

Sus In jos
 
Care freze vi se par tari(la baieti)?:>
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bancuri super tari dak vreti altele spuneti si mai pun
» Care e cea mai mare greseala pe care ati facut-o in MT
» Care e dobitocul care imi fol numele ?
» [Joc]BAIETI contra FETE ^^
» JOC: BAIETI CONTRA FETE ^^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: