Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaNou P'aici EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Nou P'aici

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Kisser
Membru
Membru
Kisser


Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 41
Localizare : Brasov

Nou P'aici Empty
MesajSubiect: Nou P'aici   Nou P'aici Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 10:22 am

Fiind nou intotdeauna imi place sa investighez putin terenul. Neutral Am urmarit sbuiectele voastre si am dat peste o chestie interesanta...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Acel om este chiar GA ? Asa vorbeste Ga'ul userilor? CretzuV da, poate nu a fost cel mai inspirat in ceea ce a spus insa modul lui de exprimare fata de cel al acelei supermoderatoare mi se pare ceva mai superior(sa imi fie cu iertare). Si daca nu GA a zis acele lucruri, le-a spus super moderatoarea? Asa sunt tratati jucatorii pe acest server? Are rost sa ma apuc sau nu ?


Sa-mi fie tot cu iertare. M'am uitat pe profilul Ga-ului si are 30 de ani? Te salut am si eu 27 de ani. Imi poti spune te rog( si nu ma luati tare, doar ca imi place sa le fiu alaturi celor fara suport) prin ce ti se pare tie draga domnule acel copil prost ?

+ ca acel user, ciupa ciups etc nu mi s-a parut ca a adus cine stie ce jigniri domnisoarei respective. Ei au primit bann doar pentru ca a fost ea deranjata de prezenta lor ? ciupa acela desi are un limbaj mai anti gramatical (in ceea ce priveste scrisul) si-a spus doar parerea raspunzand cu aceeasi moneda.
Sus In jos
•ďŗè∂м-špırıт•
Membru Elite
Membru Elite
•ďŗè∂м-špırıт•


Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 30
Localizare : My Own World :X :p

Nou P'aici Empty
MesajSubiect: Re: Nou P'aici   Nou P'aici Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 10:54 am

Kisser a scris:
Fiind nou intotdeauna imi place sa investighez putin terenul. Neutral Am urmarit sbuiectele voastre si am dat peste o chestie interesanta...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Acel om este chiar GA ? Asa vorbeste Ga'ul userilor? CretzuV da, poate nu a fost cel mai inspirat in ceea ce a spus insa modul lui de exprimare fata de cel al acelei supermoderatoare mi se pare ceva mai superior(sa imi fie cu iertare). Si daca nu GA a zis acele lucruri, le-a spus super moderatoarea? Asa sunt tratati jucatorii pe acest server? Are rost sa ma apuc sau nu ?


Sa-mi fie tot cu iertare. M'am uitat pe profilul Ga-ului si are 30 de ani? Te salut am si eu 27 de ani. Imi poti spune te rog( si nu ma luati tare, doar ca imi place sa le fiu alaturi celor fara suport) prin ce ti se pare tie draga domnule acel copil prost ?

+ ca acel user, ciupa ciups etc nu mi s-a parut ca a adus cine stie ce jigniri domnisoarei respective. Ei au primit bann doar pentru ca a fost ea deranjata de prezenta lor ? ciupa acela desi are un limbaj mai anti gramatical (in ceea ce priveste scrisul) si-a spus doar parerea raspunzand cu aceeasi moneda.

isa nu e GA Smile, e xat owner.. Wink si da.. dk vb cva urat, t cearta rau d tot Smile)) ... si toTusi.. asta nu face nmk.. fa c vrei.. dar isa nu ii scoate banu Smile
Sus In jos
Kisser
Membru
Membru
Kisser


Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 41
Localizare : Brasov

Nou P'aici Empty
MesajSubiect: Re: Nou P'aici   Nou P'aici Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 11:14 am

Eu am facut si point pe faptul ca modificarea a fost facuta de GA ardeash. Problema nu e sa ii scoata bann-ul ca eu nu cunosc pe niciunul din ei, totusi ma intrebam doar unde este respectul fata de jucator.
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Nou P'aici Empty
MesajSubiect: Re: Nou P'aici   Nou P'aici Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 11:45 am

Kisser a scris:
Fiind nou intotdeauna imi place sa investighez putin terenul. Neutral Am urmarit sbuiectele voastre si am dat peste o chestie interesanta...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Acel om este chiar GA ? Asa vorbeste Ga'ul userilor? CretzuV da, poate nu a fost cel mai inspirat in ceea ce a spus insa modul lui de exprimare fata de cel al acelei supermoderatoare mi se pare ceva mai superior(sa imi fie cu iertare). Si daca nu GA a zis acele lucruri, le-a spus super moderatoarea? Asa sunt tratati jucatorii pe acest server? Are rost sa ma apuc sau nu ?


Sa-mi fie tot cu iertare. M'am uitat pe profilul Ga-ului si are 30 de ani? Te salut am si eu 27 de ani. Imi poti spune te rog( si nu ma luati tare, doar ca imi place sa le fiu alaturi celor fara suport) prin ce ti se pare tie draga domnule acel copil prost ?

+ ca acel user, ciupa ciups etc nu mi s-a parut ca a adus cine stie ce jigniri domnisoarei respective. Ei au primit bann doar pentru ca a fost ea deranjata de prezenta lor ? ciupa acela desi are un limbaj mai anti gramatical (in ceea ce priveste scrisul) si-a spus doar parerea raspunzand cu aceeasi moneda.


Daca esti nou asa cum sustii dc te bagi cand habar nu ai despre ce este vb?Sa fim seriosi est unul dintre banati ca daca te caut dupa IP te gasesc asa ca nu inflorii ca ai 27 de ani si etc Smile
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Nou P'aici Empty
MesajSubiect: Re: Nou P'aici   Nou P'aici Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 12:47 pm

Kisser a scris:
Fiind nou intotdeauna imi place sa investighez putin terenul. Neutral Am urmarit sbuiectele voastre si am dat peste o chestie interesanta...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Acel om este chiar GA ? Asa vorbeste Ga'ul userilor? CretzuV da, poate nu a fost cel mai inspirat in ceea ce a spus insa modul lui de exprimare fata de cel al acelei supermoderatoare mi se pare ceva mai superior(sa imi fie cu iertare). Si daca nu GA a zis acele lucruri, le-a spus super moderatoarea? Asa sunt tratati jucatorii pe acest server? Are rost sa ma apuc sau nu ?


Sa-mi fie tot cu iertare. M'am uitat pe profilul Ga-ului si are 30 de ani? Te salut am si eu 27 de ani. Imi poti spune te rog( si nu ma luati tare, doar ca imi place sa le fiu alaturi celor fara suport) prin ce ti se pare tie draga domnule acel copil prost ?

+ ca acel user, ciupa ciups etc nu mi s-a parut ca a adus cine stie ce jigniri domnisoarei respective. Ei au primit bann doar pentru ca a fost ea deranjata de prezenta lor ? ciupa acela desi are un limbaj mai anti gramatical (in ceea ce priveste scrisul) si-a spus doar parerea raspunzand cu aceeasi moneda.



Normal ca ai urmarit subiectele ca esti tot CretzuV ... am crezut ca esti ok dupa ce am vorbit cu tine pe chat .. se pare ca nu.... esti intradecvar prost !Neutral
Ai crezut ca nu imi dau seama ... gresit.. banu ramane activ 3 zile mai ai!
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Rony
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 27/06/2010
Localizare : In locuri periculoase

Nou P'aici Empty
MesajSubiect: Re: Nou P'aici   Nou P'aici Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 5:26 am

Kissier are 3 conturi pe acelasi ip pe forumul nostru
CretzuV
Kissier
CretzuV8

nu exista o regula care sa interzica asta? Smile))
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Nou P'aici Empty
MesajSubiect: Re: Nou P'aici   Nou P'aici Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 5:31 am

√Řőи¥™ Ðєε₤üЖ✖έέỄ° a scris:
Kissier are 3 conturi pe acelasi ip pe forumul nostru
CretzuV
Kissier
CretzuV8

nu exista o regula care sa interzica asta? Smile))

Exista o singura solutie Ban IP Razz Razz
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Rony
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 27/06/2010
Localizare : In locuri periculoase

Nou P'aici Empty
MesajSubiect: Re: Nou P'aici   Nou P'aici Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 5:35 am

Smile)
Ban IP
Ban IP
Ban IP[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ban IP[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti
înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]! face mii de conturi pe acelasi ip ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nou P'aici Empty
MesajSubiect: Re: Nou P'aici   Nou P'aici Icon_minitime

Sus In jos
 
Nou P'aici
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: