Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCe a fost si ce va fii !!! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Ce a fost si ce va fii !!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
UserY
Membru
Membru



Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Underground

Ce a fost si ce va fii !!! Empty
MesajSubiect: Ce a fost si ce va fii !!!   Ce a fost si ce va fii !!! Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 6:34 am

Ce a fost: A fost un moment frumos cat ma-m jucat pe server nu stiam cum e sa fii lvl mare dar acest server mia dat acesta sansa sa vad cum e sa fii lvl mare si le multumesc celor care au creat acest server !!

Ce va fii: Pai acuma ca acest server sa inchi va trebuie sa ma intorc pe ro si sa imi continui ,,adventura''



MULTA BAFTA LA ALL!!!!
Sus In jos
•ďŗè∂м-špırıт•
Membru Elite
Membru Elite
•ďŗè∂м-špırıт•


Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 30
Localizare : My Own World :X :p

Ce a fost si ce va fii !!! Empty
MesajSubiect: Re: Ce a fost si ce va fii !!!   Ce a fost si ce va fii !!! Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 7:01 am

UserY a scris:
Ce a fost: A fost un moment frumos cat ma-m jucat pe server nu stiam cum e sa fii lvl mare dar acest server mia dat acesta sansa sa vad cum e sa fii lvl mare si le multumesc celor care au creat acest server !!

Ce va fii: Pai acuma ca acest server sa inchi va trebuie sa ma intorc pe ro si sa imi continui ,,adventura''



MULTA BAFTA LA ALL!!!!

nu man.. sunt multe private.. ca si asta.. ( nu fac reclama Wink ).. p ro e urat..
fa c vrei Smile bft..
Sus In jos
Suspektu
Membru Elite
Membru Elite
Suspektu


Data de inscriere : 11/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Shakar

Ce a fost si ce va fii !!! Empty
MesajSubiect: Re: Ce a fost si ce va fii !!!   Ce a fost si ce va fii !!! Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 8:55 am

UserY a scris:
Ce a fost: A fost un moment frumos cat ma-m jucat pe server nu stiam cum e sa fii lvl mare dar acest server mia dat acesta sansa sa vad cum e sa fii lvl mare si le multumesc celor care au creat acest server !!

Ce va fii: Pai acuma ca acest server sa inchi va trebuie sa ma intorc pe ro si sa imi continui ,,adventura''



MULTA BAFTA LA ALL!!!!


Fara suparare dar am gasit alt dependent de metin2 Wink IA O PaUZA!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce a fost si ce va fii !!! Empty
MesajSubiect: Re: Ce a fost si ce va fii !!!   Ce a fost si ce va fii !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce a fost si ce va fii !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cei care ati fost odat uitativa isa god buxule etc :(
» Respect Metin 2Ro Speed Ati fost o amintire frumoasa
» I'm backk sper ca va fost dor de mn:P
» PT cei care au fost in DEMONInopti intrati va rog !
» Cum a fost prima zi de scoala dupa vacanta?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: