Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaIsabella ! !  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Isabella ! !

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
CretzuV
Membru
Membru
CretzuV


Data de inscriere : 09/08/2010
Localizare : Ploiesti ~

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:10 am

Nu pricep de ce te ambalezi asa si nu'mi vorbi cu sictir ca eu pur si simplu vroiam sa ma informez. Pentru cultura ta generala nu vorbeam in niciun caz de ceea ce se intampla in ultimele zile. Vorbeam de ceea ce s'a intamplat acu' 1 luna sau cand a fost in momentul in care s'a dorit sa se puna serverul pe dedicat si acesta a fost inchis de gameforge.



Topic inutil !
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 32
Localizare : In The Graveyard

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:23 am

sa sti ca e inutil si inca ceva nu iti permit sa vb asa la adresa lu isa Evil or Very Mad
Sus In jos
CretzuV
Membru
Membru
CretzuV


Data de inscriere : 09/08/2010
Localizare : Ploiesti ~

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:27 am

Nu am vorbit in niciun fel la adresa ei. Pur si simplu i'am spus sa nu'mi vorbeasca cu sictir pentru ca dorinta mea a fost pur de informare. Si raspunsul ei n'a fost la obiect, tinand cont ca vorbeam de lucruri diferite.
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 32
Localizare : In The Graveyard

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:31 am

raspunsul til dau eu (citeste pe site)
Sus In jos
CretzuV
Membru
Membru
CretzuV


Data de inscriere : 09/08/2010
Localizare : Ploiesti ~

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:34 am

Fii mai exact, despre ce site vorbesti. Iti spun si tie, curiozitatea mea a venit de la faptul ca stiu ca GameForge nu are dreptul sa faca asa ceva si gandul ma ducea tot la o mana de hacker...
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:36 am

CretzuV a scris:
Nu am vorbit in niciun fel la adresa ei. Pur si simplu i'am spus sa nu'mi vorbeasca cu sictir pentru ca dorinta mea a fost pur de informare. Si raspunsul ei n'a fost la obiect, tinand cont ca vorbeam de lucruri diferite.


Daca esti incult nu mai comenta CITESTE PE SITE CA NU E SCRIS DEGEABA cine a scris acolo a scris cu cap!Daca tu nu stii sa citesti sau esti greu de cap problema ta!Nu venii cu topicuri inutile imi vorbesti de ce a fost acum 1 luna nu vezi ca deja vb baliverne!


Eu vad ca tu te joci Metin2RoSpeed si habar nu ai ca are site! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
CretzuV
Membru
Membru
CretzuV


Data de inscriere : 09/08/2010
Localizare : Ploiesti ~

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:39 am

Eu incult ?! Bunele tale maniere te'au adus iarasi in situatia in care ai jignit. Daca ti'ai dedica o parte din timpul in care jignesti si faci pe sefa l'ai dedica citirii cu atentie a fiecarui post etc poate nu ti s'ar aduce atatea vorbe. E inutil sa vorbesc cu o persoana ca tine despre un subiect pe care se pare ca nu'l cunosti sau nu'l intelegi.


Ultima editare efectuata de catre CretzuV in Mar Noi 09, 2010 11:41 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 32
Localizare : In The Graveyard

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:40 am

Isabella a scris:
CretzuV a scris:
Nu am vorbit in niciun fel la adresa ei. Pur si simplu i'am spus sa nu'mi vorbeasca cu sictir pentru ca dorinta mea a fost pur de informare. Si raspunsul ei n'a fost la obiect, tinand cont ca vorbeam de lucruri diferite.


Daca esti incult nu mai comenta CITESTE PE SITE CA NU E SCRIS DEGEABA cine a scris acolo a scris cu cap!Daca tu nu stii sa citesti sau esti greu de cap problema ta!Nu venii cu topicuri inutile imi vorbesti de ce a fost acum 1 luna nu vezi ca deja vb baliverne!


Eu vad ca tu te joci Metin2RoSpeed si habar nu ai ca are site! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ms iuby I love you
Sus In jos
CretzuV
Membru
Membru
CretzuV


Data de inscriere : 09/08/2010
Localizare : Ploiesti ~

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:42 am

Cu un staff ca voi serverul asta se va duce de rapa... Noroc doamne ca restu' nu sunt asa...
Sus In jos
dragutzu300
Membru
Membru



Data de inscriere : 10/10/2010

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:42 am

CretzuV a scris:
Fii mai exact, despre ce site vorbesti. Iti spun si tie, curiozitatea mea a venit de la faptul ca stiu ca GameForge nu are dreptul sa faca asa ceva si gandul ma ducea tot la o mana de hacker...
Scuze ca ma bag unde nu trebuie,dar spre constiinta ta,cretule,GameForce are tot dreptul de a pune restrictie pe server,deoarece sunt incalcate Drepturile de Autor,si pentru ca Angel sa mai poata rula un server,cu toate "actele in regule",trebuie sa plateasca la GameForce,obtinand o licenta.
Sus In jos
CretzuV
Membru
Membru
CretzuV


Data de inscriere : 09/08/2010
Localizare : Ploiesti ~

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:45 am

dragutzu300 a scris:
CretzuV a scris:
Fii mai exact, despre ce site vorbesti. Iti spun si tie, curiozitatea mea a venit de la faptul ca stiu ca GameForge nu are dreptul sa faca asa ceva si gandul ma ducea tot la o mana de hacker...
Scuze ca ma bag unde nu trebuie,dar spre constiinta ta,cretule,GameForce are tot dreptul de a pune restrictie pe server,deoarece sunt incalcate Drepturile de Autor,si pentru ca Angel sa mai poata rula un server,cu toate "actele in regule",trebuie sa plateasca la GameForce,obtinand o licenta.


Ms mult. Asta e unul din raspunsurile care ma puteau lamuri si cu care se puteau evita astfel de discutii. Exact asa ar fi trebuit sa raspunde si SuperModeratoarea, fara sa jigneasca.
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 32
Localizare : In The Graveyard

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:46 am

CretzuV a scris:
Eu incult ?! Bunele tale maniere te'au adus iarasi in situatia in care ai jignit. Daca ti'ai dedica o parte din timpul in care jignesti si faci pe sefa l'ai dedica citirii cu atentie a fiecarui post etc poate nu ti s'ar aduce atatea vorbe. E inutil sa vorbesc cu o persoana ca tine despre un subiect pe care se pare ca nu'l cunosti sau nu'l intelegi.
auzi sti ce nu iti comvine poti pleca si deja iti permiti cam multe nu tise pare?
Sus In jos
CretzuV
Membru
Membru
CretzuV


Data de inscriere : 09/08/2010
Localizare : Ploiesti ~

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:47 am

Imi permit orice in masura in care si domnisoara isi permite. Platesc cu aceeasi moneda. Inchei orice reply aici din respect pentru ceilalti useri care vor intra si vor citi astfel de tampenii.
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 32
Localizare : In The Graveyard

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:54 am

mai bn spuneai T.C. Si domnisoara cum ii spui u e iubita mea si nu iti permit sa vb asa despre ea si daca vrei sa faci scandal fa la tine acasa nu aici Evil or Very Mad
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:55 am

CretzuV a scris:
Eu incult ?! Bunele tale maniere te'au adus iarasi in situatia in care ai jignit. Daca ti'ai dedica o parte din timpul in care jignesti si faci pe sefa l'ai dedica citirii cu atentie a fiecarui post etc poate nu ti s'ar aduce atatea vorbe. E inutil sa vorbesc cu o persoana ca tine despre un subiect pe care se pare ca nu'l cunosti sau nu'l intelegi.


Ba esti foarte incult omule daca aveai ceva in capul ala pe care il tii pe umeri doar sa nu iti ploua in gat citeai pe site si nu mai veneai cu asemenea tampenii dspre Game Forge!Si pentru inteligenta ta stralucitoare Game Forge nu mai are treaba cu svr nostru deoarece AM OBTINUT LICENTA daca stii ce semnifica aia!Daca ai lene in tine si nu poti citii ce a scris Angel pe forum referior la problema avuta cu Game Forge nu mai venii aici cu ifose in tine ca deja depasesti limita bunului simt!

T.C mai ales ca sunt topicuri INUTILE!Aveai toate informatiile pe site dar nu esti capabil sa intelegi ce scrie acolo!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Continut sponsorizat





Isabella ! !  Empty
MesajSubiect: Re: Isabella ! !    Isabella ! !  Icon_minitime

Sus In jos
 
Isabella ! !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poza pt isabella :"> :P
» La Multi Ani Isabella!!!
» La Multi Anisori Isabella
» Happy Birthday Isabella <3<3<3
» Imagine Pentru Isabella(photoshop)!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: