Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaGameForge !  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 GameForge !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CretzuV
Membru
Membru
CretzuV


Data de inscriere : 09/08/2010
Localizare : Ploiesti ~

GameForge !  Empty
MesajSubiect: GameForge !    GameForge !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:30 am

Tineti cu totii minte bine, ca GameForge a inchis iubitul nostru server pentru cateva zile. Este o mica problema, cu putin documentatie am ajuns la informatia ca GameForge are dreptul de distribuitor in Emiratele Arabe si pe undeva prin Europa, deci nu are absolut nicio implicatie in productia jocului(producatorul fiind Ymir Int. deci GameForge nu ar fi avut dreptul sa restrictioneze derularea serverului. Producatorul putea face asta deasemenea prin intermediul avocatilor si probabil printr'o reclamatie la Garda Financiara (pentru ca Angel nu stim daca plateste sau nu impozit pe venit).


Dupa toata tampenia asta cu care v'am plictisit mai sus, cineva avizat ma poate lamuri si pe mine cum de GameForge'ul si'a permis a inchide serverul ?
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

GameForge !  Empty
MesajSubiect: Re: GameForge !    GameForge !  Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:57 am

CretzuV a scris:
Tineti cu totii minte bine, ca GameForge a inchis iubitul nostru server pentru cateva zile. Este o mica problema, cu putin documentatie am ajuns la informatia ca GameForge are dreptul de distribuitor in Emiratele Arabe si pe undeva prin Europa, deci nu are absolut nicio implicatie in productia jocului(producatorul fiind Ymir Int. deci GameForge nu ar fi avut dreptul sa restrictioneze derularea serverului. Producatorul putea face asta deasemenea prin intermediul avocatilor si probabil printr'o reclamatie la Garda Financiara (pentru ca Angel nu stim daca plateste sau nu impozit pe venit).


Dupa toata tampenia asta cu care v'am plictisit mai sus, cineva avizat ma poate lamuri si pe mine cum de GameForge'ul si'a permis a inchide serverul ?

Omule tu ori nu stii sa citesti ce scrie pe site ori nu esti capabil sa pricepi ceea ce scrie acolo!De ceva timp niste copii fara viitor intra pe svr si fac evente fara rost si tot ce sa vazut ninsoare etc!Se lucreaza la svr pentru a intarii securitatea care parte din ce sa spus nu ai inteles?Si de unde vii cu asemenea povesti de Game Forge?Scrie cv ca ese inchis de Game Forge?Nu vezi ca deviezi de la subiect este scrisc clar svr este inchis datorita unor copii redusi mintal!Dar cine sa citeasca tu ai treaba doar sa scrii aici tampenii!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
 
GameForge !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: