Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaSa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
tฬเรt lє๓0ภєl
Membru Elite
Membru Elite
tฬเรt lє๓0ภєl


Data de inscriere : 05/05/2010
Localizare : Il caut pe god si nul gasesc...il caut pe god si nul gasesc...toate legendele sa apeleze la mine:X

Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide Empty
MesajSubiect: Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide   Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 10:14 am

Aici propus sa se spune id de mess dar in primul rand as vrea sa va urel La multi ani celor cu numele mihai si gabriel:) eu sunt un mihai dar spre surprinderea mea....astazi a fost o zii trista....serverul sa inchis dar asta e......Ma puteti gasi la id de mess:


ciupitu.mihai Smile si sunt intr-o stare de melancolie...Bag pl in ala care a spart srvr iar si masa si in tacsu si in tot neamu lui si toti urmasii lui....srry pt limbaj dar sunt prea stresat..
Sus In jos
DarkStreet
Membru
Membru
DarkStreet


Data de inscriere : 06/11/2010
Varsta : 29
Localizare : DC vrei sa stii?

Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide   Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 10:33 am

La multi ani!
Sus In jos
•ďŗè∂м-špırıт•
Membru Elite
Membru Elite
•ďŗè∂м-špırıт•


Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 30
Localizare : My Own World :X :p

Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide   Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 9:41 am

Ji eo tot lafel Wink),
nu prea imi pasa dk srv nu mai mere.. si angel si ardeash nu prea intra p forum.. Rolling Eyes Rolling Eyes

moi id is: Reload_my_weapon Smile

Sus In jos
Suspektu
Membru Elite
Membru Elite
Suspektu


Data de inscriere : 11/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Shakar

Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide   Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 9:52 am

Neutral Daca serverul, forumul se vor inchide asta inseamna ca va trece acum voua sa injuratzi si injuratzi? Va credeam in stare de mai mult... astea nu sunt clipe in care faceti ceva folositor!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide   Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide Icon_minitime

Sus In jos
 
Sa ne bucuram de ultimele clipe pe acest forum...am auzit ca se inchide
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click
» ce va place cel mai mooolt la acest mt2?
» Ati auzit.......
» GA ANGEL RASPUNDE LA ACEST MESAJ
» Acest specimen Blend o.0

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: