Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaIMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel

In jos 
+5
sMiLeY! ;x
Criss Angel
Isabella
maller
DarkStreet
9 participanți
AutorMesaj
DarkStreet
Membru
Membru
DarkStreet


Data de inscriere : 06/11/2010
Varsta : 29
Localizare : DC vrei sa stii?

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 9:57 am

SAll
DEdicatie adevarata Pt Isa
Scuze Criss dar Isa sa stii ca tin la tn Very Happy ca un fel de prietena chear daca nu ma cunosti.
Am cunoscut multa lume aici si acum pacat ca fiecare o luam pe alt drum.
Succes la toti...
Si ardeash esti un om extraordinar nu cred ca voi mai intalnii asa oameni si sigur 100% vei mai avea acest post si pe alte sv MUlt succes
Angel noi te-am dezamagit pe tine si tu pe noi dar ce sa facem asta e viata.Nu mi-am imaginat ca uh poti sa injuri in asa hal eu te credeam un om diplomat OK ce sa zic mult succes si tie
Ardeash sau Isa am o rugaminte ca tot sa inchis sv va rog unu dintre voi doi sa imi scooteti si mie banu de pe chat ca il am de azi vara =)) am numele DarkStreet
Voi ramane activ pe chat si forum
Succes la toti!


Ultima editare efectuata de catre DarkStreet in Lun Noi 08, 2010 11:00 am, editata de 1 ori
Sus In jos
maller
Membru
Membru
maller


Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 31
Localizare : Pe Metin2

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 10:43 am

Man eu il cunosc pe angel in persoana suntem prieteni buni e om de viata dar..... cand vezi ca oameni tampiti iti fac numai belele le accepti odata de 2 ori da decate ori ca disperi o sa incerc sa vb cu el sa il refaca dar nuj cat de sigur e
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 10:48 am

DarkStreet a scris:
SAll
DEdicatie adevarata Pt Isa
Scuze Criss dar Isa sa stii ca tin la tn Very Happy ca un fel de prietena chear daca nu ma cunosti.
Am cunoscut multa lume aici si acum pacat ca fiecare o luam pe alt drum.
Succes la toti...
Si ardeash esti un om extraordinar nu cred ca voi mai intalnii asa oameni si sigur 100% vei mai avea acest post si pe alte sv MUlt succes
Angel noi te-am dezamagit pe tine si tu pe noi dar ce sa facem asta e viata.Nu mi-am imaginat ca uh poti sa injuri in asa hal eu te credeam un om diplomat OK ce sa zic mult succes si tie
Ardeash am o rugaminte ca tot sa inchis sv te rog imi scoti si mie banu de pe chat ca il am de azi vara =)) am numele DarkStreet
Voi ramane activ pe chat si forum
Succes la toti!

Nu te cunosc...Sunt uimita sa vad ca tine cineva la mine Embarassed
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 32
Localizare : In The Graveyard

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 10:51 am

pale nu mai zic nimik No
Sus In jos
DarkStreet
Membru
Membru
DarkStreet


Data de inscriere : 06/11/2010
Varsta : 29
Localizare : DC vrei sa stii?

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 10:55 am

Criss sa nu fi suparat pe mn dar acesta e adevarul isa a fost cea mai importanta fata pt mn in acest sv si nu o s-o uit niciodata
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 32
Localizare : In The Graveyard

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 10:57 am

nu u No
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 10:58 am

Criss Angel a scris:
pale nu mai zic nimik No


Sti ca doar pe tine te iubesc...
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
sMiLeY! ;x
Membru Elite
Membru Elite
sMiLeY! ;x


Data de inscriere : 02/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Giurgiu!

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 11:21 am

Isa sa stii ca si eu tin la tine foarte foarte mult!Tu ai fost ca o sora mai mare pt mine :$
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 11:42 am

DarkStreet a scris:
Criss sa nu fi suparat pe mn dar acesta e adevarul isa a fost cea mai importanta fata pt mn in acest sv si nu o s-o uit niciodata

Stiu ca esti din sibiu!Dar nu imi dau seama cine esti...
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
DEMONrau
Membru
Membru
DEMONrau


Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 35
Localizare : BrAiLa

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 1:09 pm

Si eu tin la isa foarte moolt I love you da e adevarat angel e un om extraordinar imi place de el ca persoana;) Razz cheers si sa o tina tot asa;)
Sus In jos
DarkStreet
Membru
Membru
DarkStreet


Data de inscriere : 06/11/2010
Varsta : 29
Localizare : DC vrei sa stii?

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 3:29 am

Stiu ca esti din sibiu!Dar nu imi dau seama cine esti...[/quote]



OK OK
Imi scoti te rog banu de pe chat am numele DarkStreet ca eu sunt activ doar pe chat si forum
Mersi:*
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 5:23 am

DarkStreet a scris:
Stiu ca esti din sibiu!Dar nu imi dau seama cine esti...



OK OK
Imi scoti te rog banu de pe chat am numele DarkStreet ca eu sunt activ doar pe chat si forum
Mersi:*


Eu nu am voie sa scot banatii fara acordul lui Angel sau ardeash!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
DarkStreet
Membru
Membru
DarkStreet


Data de inscriere : 06/11/2010
Varsta : 29
Localizare : DC vrei sa stii?

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 5:58 am

pacat dar lasa ca poate reusesc cumva sa vorbesc cu ardeash:D
Sus In jos
3my098
Membru
Membru
3my098


Data de inscriere : 17/09/2010
Varsta : 28
Localizare : ai vrea uh sa stii:))

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 7:41 am

toata lumea tine la isa Very Happy
Sus In jos
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†
Membru Elite
Membru Elite
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 31
Localizare : la curcani ....

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 12:36 pm

emy pai cum sa nu:)) unora de aicea o adora pe isa Smile))
in fine in orice subiect exista (suporteri) care tin cu isa Wink
dak eu deshid un subiect ca sa iasa isa din functie si scriu ca vreau doar ia sa rsp ,rsp toti Neutral...
nu dovedeste ce am scris acm cu ce am zis prima data dar, pot sa bat la pariu cu mai oricine ca cea mai multa parte de aicea o plac pe isa Smile))
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 12:44 pm

†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥† a scris:
emy pai cum sa nu:)) unora de aicea o adora pe isa Smile))
in fine in orice subiect exista (suporteri) care tin cu isa Wink
dak eu deshid un subiect ca sa iasa isa din functie si scriu ca vreau doar ia sa rsp ,rsp toti Neutral...
nu dovedeste ce am scris acm cu ce am zis prima data dar, pot sa bat la pariu cu mai oricine ca cea mai multa parte de aicea o plac pe isa Smile))

Daca asta iti doresti cand intra Angel pe chat sau ardeash da un pm si spune nu vreau sa mai fie isa own sau mod pe forum si te rezolva ei!Care e problema nu ma vrei in functie ai dreptul sa ma reclami!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†
Membru Elite
Membru Elite
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 31
Localizare : la curcani ....

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:47 pm

1 la mana Smile) ardeash si angel tine cu tn Wink
2 la mana: cred ca stii sunt banat Suspect
3 la mana : iti zic drept ca mai toti tin cu tn Wink
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:50 pm

†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥† a scris:
1 la mana Smile) ardeash si angel tine cu tn Wink
2 la mana: cred ca stii sunt banat Suspect
3 la mana : iti zic drept ca mai toti tin cu tn Wink

Daca esti banat poti da pm lu angel ardeash sau mie asa ca nu mintii!1 la mana nimeni nu tine cu mine, 2 la mana daca stii ca nu poti face nimic dc comentezi aiurea si 3 la mana nu ma poti da jos din functie atata timp cat imi fac treaba si respect regulamentul!Spre deosebire de tine angel si ardeash sunt multumiti de mine daca nu ereau multumiti de mine ma zburau din prima asa ca VB AIUREA!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
CretzuV
Membru
Membru
CretzuV


Data de inscriere : 09/08/2010
Localizare : Ploiesti ~

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:52 pm

Crede'ma acum ceva timp m'am certat eu cu ea si mi'a sarit tot forumul in cap(moderatori etc) cu jigniri si bla bla si tot eu am iesit ala sifonat. Dar mi'am atins scopul. Nu vei reusi nimic daca te iei de isa, ca are sustinatori prea multi, dar intre timp toti isi vor da arama pe fata asa cum au facut multi din "Pomul Metin2roSpeed" unde toti erau o familie si se iubeau etc etc (isa si prietenii/prietenele ei)
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 11:59 pm

CretzuV a scris:
Crede'ma acum ceva timp m'am certat eu cu ea si mi'a sarit tot forumul in cap(moderatori etc) cu jigniri si bla bla si tot eu am iesit ala sifonat. Dar mi'am atins scopul. Nu vei reusi nimic daca te iei de isa, ca are sustinatori prea multi, dar intre timp toti isi vor da arama pe fata asa cum au facut multi din "Pomul Metin2roSpeed" unde toti erau o familie si se iubeau etc etc (isa si prietenii/prietenele ei)


Tu iara te bagi fara rost copile?Ti-am cerut parerea?Normal ca nu rezolvati nimic daca va luati de mine fara MOTIVE,DOVEZI dar lasa ca acuma am eu motive sa fac o plangere asupra voastra la Angel sau ardeash ei sunt oameni cu cap si stiu sa faca diferenta nu ca voi care vb din auzite!Eu am zis sa nu va mai legati de mine nu m-am legat de voi atunci dc tot comentati in plus?Am sa cer sanctionarea voastra sa vad daca va mai legati de mine INUTIL!Poate atunci incetati cu asemenea NESIMTIRE mai bine mergeti la sc nu mai pierdeti timpul cu postari INUTILE!

APROBAT!!

†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥† ban 7 zile ..pe viitor ai grija la limbaj si mai usor cu jignirile...uitate in oglinda!!
CretzuV 4 zile .....nam cuvinte ... prost!!


Ultima editare efectuata de catre [GA]ardeash in Mier Noi 10, 2010 1:34 am, editata de 2 ori (Motiv : ..)
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Continut sponsorizat





IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel   IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel Icon_minitime

Sus In jos
 
IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Il Rog Pe Angel & Ardeash sa se uite !
» Pt Ardeash sau NekroS...ffffoarte important
» Toti galbeni sa se uite
» Doresc sa se uite toti
» am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna :

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: