Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasanush dc dar angel.......... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 nush dc dar angel..........

In jos 
+4
Eminem
•ďŗè∂м-špırıт•
DarkStreet
คl3ץคภ๔гย
8 participanți
AutorMesaj
คl3ץคภ๔гย
Membru Elite
Membru Elite
คl3ץคภ๔гย


Data de inscriere : 26/05/2010
Varsta : 26
Localizare : IN JOC

nush dc dar angel.......... Empty
MesajSubiect: nush dc dar angel..........   nush dc dar angel.......... Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 9:40 am

Te credeam om serios ai muncit mult la svr si acum .......... cedezi asa de usor ce sa intamplat cu tine ? Speed e cel mai tare svr de metin2 si tu ...... nu ma asteptam de la tn si ce e cu limbaju acela ............ tu care dateai ban pentru ca injura ......... totmai tu sa injuri?
DAR CU TOATE ASTA LASALE IN TRECUT SI DESCHIDE SERVERUL TE RUGAM TOATA LUMEA DIN SPEED
Sus In jos
DarkStreet
Membru
Membru
DarkStreet


Data de inscriere : 06/11/2010
Varsta : 29
Localizare : DC vrei sa stii?

nush dc dar angel.......... Empty
MesajSubiect: Re: nush dc dar angel..........   nush dc dar angel.......... Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 9:43 am

ANGEL!!!!
Ce sa intamplat cu tine frate??
Nu il stiam asa sa injure eu il credeam un om diplomat dar nici chiar asa sa injure in halul ala
Dupa ce ca a muncit atata la sv.......
Si la inchis din cauza unor copii tembeli de 7 ani
Nu stiu ce sa mai spun cum a zis si el mult succesc in viata tuturor si mi-a parut bine sa va cunosc cred ca ma retrag nush vad eu
Sus In jos
•ďŗè∂м-špırıт•
Membru Elite
Membru Elite
•ďŗè∂м-špırıт•


Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 30
Localizare : My Own World :X :p

nush dc dar angel.......... Empty
MesajSubiect: Re: nush dc dar angel..........   nush dc dar angel.......... Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 9:45 am

HoLoCaUsT a scris:
Te credeam om serios ai muncit mult la svr si acum .......... cedezi asa de usor ce sa intamplat cu tine ? Speed e cel mai tare svr de metin2 si tu ...... nu ma asteptam de la tn si ce e cu limbaju acela ............ tu care dateai ban pentru ca injura ......... totmai tu sa injuri?
DAR CU TOATE ASTA LASALE IN TRECUT SI DESCHIDE SERVERUL TE RUGAM TOATA LUMEA DIN SPEED

Sa se stie.. eu nu rog p nimeni Wink si app.. sunt multe private.. Smile nu doar asta.., ciar dk mie mia placut.. daka vrea sa il deschida, e ok.. dk no, face c vrea Wink .
Sus In jos
Eminem
Membru
Membru
Eminem


Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 29
Localizare : Vrancea

nush dc dar angel.......... Empty
MesajSubiect: Re: nush dc dar angel..........   nush dc dar angel.......... Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 5:09 am

Fiecare are limita lui la categoria "furie si nervi" asa ca numai comentati aiurea Smile .. nush daca Angel a fost dar innainte sa inchida sv am vorbit cu "el" si mi`a zis ca s-a saturat sa ii auda pe toti "ion are hack dmg" , "maria are seturi" etc ... vrea si el sa se bucure de joc Smile AR TREBUII SA FIE DISTRACTIE PENTRU EL,NU UN CHIN



NOTA 10 !


Angel rezista dar nu mai poate si el !


Voua daca vi s-ar sparge un server de metin (daca ar fi al vostru) cum ati face ?


Angel nu e nimica si tu ne ierti pe noi si noi pe tine !


Bafta ! ;x
Sus In jos
JLShadow
Membru
Membru
JLShadow


Data de inscriere : 18/10/2010
Localizare : In spatele tau

nush dc dar angel.......... Empty
MesajSubiect: Re: nush dc dar angel..........   nush dc dar angel.......... Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 8:40 am

io am luat ban pt ca am intrat pe chat Sad(( am intrat pe chat si nici nu am apucat sa scriu si am luat ban permanent

Acum e bine ca avem metinul :X Multumim stafului si data viitoare nu ii mai baga in seama pe istia doar daca au dovezi!
asta meas dori sa fie o rgula... ceva de genu: Cine face reclamatii aiurea fara o dovada clara/plauzibila v-a fi luata in considerare de catre [GA]Angel si v-a fi sanctionata in functi de gravitatea faptei.In caz ca acuzatul are dovezi ca acuzatorul minte se va "intoarce roata"
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

nush dc dar angel.......... Empty
MesajSubiect: nu ai postat unde trebuia   nush dc dar angel.......... Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 12:26 am

ma nu ai postat unde trebuia trebuia postat la reclamati chat si in + adevarul e ca si eu sunt banat dar nu vin sa ma rog penreuca stiu ca am gresit LIMBAJ IN LIMITA BUNULUI SIMT DUPA PAREREA MEA ce crezi ca eu nu vreau sa fiu dezbanat? esti cam incorect
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 25
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

nush dc dar angel.......... Empty
MesajSubiect: scuzatima   nush dc dar angel.......... Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 12:28 am

scuzatima va rog dar eu nu citisem tot mesajul celui care la trimis Sad va rog sa ma ieratti credeam ca ai fost banat pe chat scuzatima
Sus In jos
XninjaKing
Membru Elite
Membru Elite
XninjaKing


Data de inscriere : 24/06/2010

nush dc dar angel.......... Empty
MesajSubiect: Re: nush dc dar angel..........   nush dc dar angel.......... Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 10:43 am

1. aron 2 post
2. unde a injurat angel??
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 32
Localizare : In The Graveyard

nush dc dar angel.......... Empty
MesajSubiect: Re: nush dc dar angel..........   nush dc dar angel.......... Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 10:49 am

Aaron worn2 dublu post
Sus In jos
Continut sponsorizat





nush dc dar angel.......... Empty
MesajSubiect: Re: nush dc dar angel..........   nush dc dar angel.......... Icon_minitime

Sus In jos
 
nush dc dar angel..........
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nush ce ma apukat;)):))
» nush...nush.....nush dastea :D
» wee..... nush asa nou :D
» Poi....Nush ce titlu
» Nush de imi da error

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: