Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAm o intrebare in legatura cu comenzile...! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Am o intrebare in legatura cu comenzile...!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Am o intrebare in legatura cu comenzile...! Empty
MesajSubiect: Am o intrebare in legatura cu comenzile...!   Am o intrebare in legatura cu comenzile...! Icon_minitimeMar Noi 02, 2010 11:25 pm

Va rog sa imi explice si mie cnv cand vor incepe donatiile prin cartela reincarcabila....????
prefer raspunsul lui ardeash sau angel....!
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Am o intrebare in legatura cu comenzile...! Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare in legatura cu comenzile...!   Am o intrebare in legatura cu comenzile...! Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 3:05 am

SloWFiR3 a scris:
Va rog sa imi explice si mie cnv cand vor incepe donatiile prin cartela reincarcabila....????
prefer raspunsul lui ardeash sau angel....!

Stimati jucatori,
In prima saptamana se vor primi inapoi itemele cumparate (nu se accepta iteme cu poze sau orice altfel de schimburi facute intre jucatori chiar si cu iteme platite). DOAR CEI CARE AU DATELE NECESARE PENTRU A LUA ITEMELE POT INTRA IN POSESIA LOR.

Cei care vor primi despagubire sunt urmatorii :

- Persoanele care au depus bani la banca in perioada 1 august - 10 octombrie, precizand numele real si localitatea pentru a verifica daca este adevarat.
- Persoanele care au cumparat iteme de la [Owner]Angel prin sms/cartela valorica precizand numele real, cat si numarul de telefon daca este cazul, date cerute de [Owner]Angel la efectuarea comenzilor anterioare. Restul inseamna ca nu se incadreaza in perioada de despagubire chiar daca au donat prin sms si sunt rugati sa astepte primul event care va incepe saptamana viitoare, incepand de Luni, 1 noiembrie 2010.

Cei care se incadreaza in una dintre cele doua categorii de mai sus pot primi despagubire de Luni pana Duminica (in prima saptamana) intre orele :

Luni -> 20:00 - 21:00
Marti -> 20:00 - 21:00
Miercuri -> 20:00 - 21:00
Joi -> 09:00 - 12:00 / 18:00 - 20:00
Vineri -> 11:00 - 14:00 / 19:00 - 21:00
Sambata -> 12:00 - 14:00 / 18:00 - 21:00
Duminica -> 12:00 - 14:00 / 18:00 - 21:00

Va rugam ca donatiile sa inceapa dupa prima saptamana de despagubiri, si anume, de pe 1 noiembrie deoarece in aceasta saptamana vom avea foarte mult de lucru. De asemenea, va rog ca sa nu imi trimiteti toti mesaje private cand voi fi pe chat pentru ca ma voi ocupa EXCLUSIV de cei care au donat. Daca totusi insistati, veti fi trecuti la lista de ignore.



Va multumesc pentru intelegere !



Va rugam ca donatiile sa inceapa dupa prima saptamana de despagubiri, si anume, de pe 1 noiembrie deoarece in aceasta saptamana vom avea foarte mult de lucru. De asemenea, va rog ca sa nu imi trimiteti toti mesaje private cand voi fi pe chat pentru ca ma voi ocupa EXCLUSIV de cei care au donat. Daca totusi insistati, veti fi trecuti la lista de ignore.

Sper ca ti-am fost de ajutor!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
 
Am o intrebare in legatura cu comenzile...!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» In legatura cu SV
» Intrebare in legatura cu eventul de craciun
» In legatura cu MD
» in legatura cu exp
» Un joc... Legatura xD

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: