Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCerere game master Sedativ EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Cerere game master Sedativ

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sedativ
Membru
Membru



Data de inscriere : 25/10/2010

Cerere game master Sedativ Empty
MesajSubiect: Cerere game master Sedativ   Cerere game master Sedativ Icon_minitimeLun Oct 25, 2010 9:14 am

Salutari , metin2SPEED...
-Pentru inceput , vreau sa-mi cer scuze pt. ca am postat in locul gresit.

M-am descis sa fac si eu o cerere de game master pe acest server.

Sa incepem cu inceputul , o sa va prezint cateva lucruri despre mine : Am 16 ani si locuiesc in Prahova,Ploiesti , sunt o fire prietenoasa si un om care este dispus sa explice tuturor necunoscatorilor ce trebuie sa faca pentru a juca pe un server cat si despre probleme in joc.Imi plac foarte mult oamenii si ma inteleg bine cu ei , imi place sa ma uit la televizor , sa ma joc pe calculator si cand mai am timp , sa ma ocup de forumuri si pe serverul in care sunt GameMaster.

Cateva lucruri despre experienta mea in metin2 :
Joc de 3 ani metin2 si detin un cont pe metin2ro pegasus de nivelul 65.

Stiu sa fac server , homepage-uri sa modific , sa fac rank-uri si itemshop-uri , sa lucrez cu navicat in bazele de date cat si filezilla,sa implementez obiecte noi in joc si sa adaug npc-uri , sa modific scripturi si sa am grija de server pentru ca playerii sa nu o ia 'razna.

Deocamdata dispun de mult timp liber pentru a va ajuta cu serverul si cu o gama larga de idei pentru inbunatatirea acestui.

Eu detin momentan un server de metin2 pe ip , fara host doar ca il tin cat pot eu .
Serverul este pvm cu putin pvp , si fac destui bani din donatii...daca vreti ca voi sa faceti un server din care puteti profita , am niste idei pentru voi.


Multumesc si sper ca raspunsul vostru sa fie pozitiv.


Cu multa stima si respect,

Sedativ
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Cerere game master Sedativ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere game master Sedativ   Cerere game master Sedativ Icon_minitimeLun Oct 25, 2010 9:25 am

TC!>....ai postat gresit!!
Sus In jos
Sedativ
Membru
Membru



Data de inscriere : 25/10/2010

Cerere game master Sedativ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere game master Sedativ   Cerere game master Sedativ Icon_minitimeLun Oct 25, 2010 9:26 am

Deci terog frumos , sa nu-mi vad topicul inchis pana nu raspunde un game administrator.

Mi-am cerut scuze ca am postat gresit dar sunt inchise cererile..
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Cerere game master Sedativ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere game master Sedativ   Cerere game master Sedativ Icon_minitimeLun Oct 25, 2010 9:41 am

Sedativ a scris:
Salutari , metin2SPEED...
-Pentru inceput , vreau sa-mi cer scuze pt. ca am postat in locul gresit.

M-am descis sa fac si eu o cerere de game master pe acest server.

Sa incepem cu inceputul , o sa va prezint cateva lucruri despre mine : Am 16 ani si locuiesc in Prahova,Ploiesti , sunt o fire prietenoasa si un om care este dispus sa explice tuturor necunoscatorilor ce trebuie sa faca pentru a juca pe un server cat si despre probleme in joc.Imi plac foarte mult oamenii si ma inteleg bine cu ei , imi place sa ma uit la televizor , sa ma joc pe calculator si cand mai am timp , sa ma ocup de forumuri si pe serverul in care sunt GameMaster.

Cateva lucruri despre experienta mea in metin2 :
Joc de 3 ani metin2 si detin un cont pe metin2ro pegasus de nivelul 65.

Stiu sa fac server , homepage-uri sa modific , sa fac rank-uri si itemshop-uri , sa lucrez cu navicat in bazele de date cat si filezilla,sa implementez obiecte noi in joc si sa adaug npc-uri , sa modific scripturi si sa am grija de server pentru ca playerii sa nu o ia 'razna.

Deocamdata dispun de mult timp liber pentru a va ajuta cu serverul si cu o gama larga de idei pentru inbunatatirea acestui.

Eu detin momentan un server de metin2 pe ip , fara host doar ca il tin cat pot eu .
Serverul este pvm cu putin pvp , si fac destui bani din donatii...daca vreti ca voi sa faceti un server din care puteti profita , am niste idei pentru voi.


Multumesc si sper ca raspunsul vostru sa fie pozitiv.


Cu multa stima si respect,

Sedativ

Odata ce sectiunea Cereri GM este inchisa nu ai ce cauta sa postezi in alt loc deci TC!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

Cerere game master Sedativ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere game master Sedativ   Cerere game master Sedativ Icon_minitimeJoi Ian 20, 2011 10:39 am

OMG! =)))))))))))))))))))))))))))
Ii plac oamenii =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) affraid Shocked Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere game master Sedativ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere game master Sedativ   Cerere game master Sedativ Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere game master Sedativ
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Game Master
» Cerere Game Master
» Server spart by sedativ...
» game game o zi de a ta ma intreb ce o zice pepsy(e joc)
» (Game)Rime Amuzante(Game)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: